Верхова їзда

Верхова їзда всього декілька століть тому була обов'язковим уроком в освітній програмі дітей заможних батьків. Кінні клуби в Черкасах пропонують навчитися цьому корисному для здоров'я вмінню.
Кінний спорт зародився в далекі часи, коли коні були єдиним можливим засобом пересування як на близькі, так і на далекі дистанції. З часом катання на коні переросло з необхідності корисне хобі.
Сьогодні кінно-спортивний клуб Черкас запрошує як професіоналів, так і аматорів, які роблять перші кроки в кінному спорті. Навчання верховій їзді в Черкасах не викличе жодних труднощів: у місті є декілька іподромів і стаєнь, де досвідчені інструктори зможуть навчити вас азам галопу й алюру.
Верхова їзда – досить філософський вид спорту. Сучасна людина практично кожну секунду свого життя перебуває в стані стресу, роздратування, депресії... Тому спілкування з природою, а тим більше з кіньми, може стати чудовим антидепресантом, здатним позбавити думки негативу, перемкнути на новий лад, та й фізичну форму привести до ладу.
Навчання кінному спорту діток можна почати з поні-клубу. Тут малюк познайомиться з маленькими конячками, навчиться їх не боятися і освоїть перші правила, як триматися в сідлі. Уроки верхової їзди дозволять підтягнути м'язи, вирівняти спину, навчитися тримати рівновагу. Клуб верхової їзди в Черкасах чекає всіх охочих на заняття з кіньми. У цьому розділі ви можете знайти контакти, опис, фото кінних клубів міста та області.
більше
PEGAS, домашня стайня
с. Вергуни, вул. Братів Манько, 14
більше
Сван, кінно-спортивний клуб
с. Геронимівка, вул. Благовісна, 1
більше
Кентаврик, поні-клуб
вул. Онопрієнка, 10
більше