Куди поїхати восени: цікаві місця Черкащини

Осінь – чудовий час, щоб подумати про цікаві туристичні подорожі Черкаською областю.
8 вересня 201793053
'Куди поїхати восени: цікаві місця Черкащини'

Ви любите подорожувати, але вважаєте, що все найцікавіше на Черкащині ви вже бачили? Виїхати надовго і далеко від міста можливості немає? Тоді час шукати нові напрямки для подорожей. Адже осінь – це ідеальна пора для душевних поїздок вихідного дня. Не витрачайте останні сонячні дні даремно!

Дендропарк

 • Фото 1 - Фото – http://invtur.com.ua/tour/dostoprimechatelnosti
 • Фото 2 - Фото – http://invtur.com.ua/tour/dostoprimechatelnosti
 • Фото 3 - Фото – http://invtur.com.ua/tour/dostoprimechatelnosti

Де: село Васютинці Чорнобаївського району

Виявляється, крім відомого на всю Україну дендропарку "Софіївка", в нашій області є ще один прекрасний пам'ятник садово-паркового мистецтва. Розташований він в селі Васютинці Чорнобаївського району. Васютинський дендрологічний парк заснував у 1977 році вчитель біології місцевої школи Іван Сиволап. Парк невеликий, але рослин у ньому навіть більше, ніж у знаменитій "Софіївці". Творець парку постарався, щоб його дітище було унікальним. Сьогодні тут можна знайти понад 250 видів трав'янистих рослин і понад 300 видів дерев і чагарників.

Жіночий монастир зі святим джерелом

 • Фото 1 - Фото – http://invtur.com.ua/tour/shpolyanskij-rajon/26506-lebedyn#
 • Фото 2 - Фото – http://invtur.com.ua/tour/shpolyanskij-rajon/26506-lebedyn#
 • Фото 3 - Фото – http://invtur.com.ua/tour/shpolyanskij-rajon/26506-lebedyn#

Де: село Лебедин Шполянського району

Свято-Миколаївський Лебединський жіночий монастир заснували у 1779 році. У цього монастиря дуже багата історія: наприкінці XVIII століття тут сталася велика пожежа, а в радянські часи монастир взагалі декілька разів закривали і віддавали під сільгоспкомуну. Згодом тут розміщувався дитбудинок, туберкульозна лікарня. Тільки після розпаду СРСР монастир знову відродився. На його території збереглося цілюще джерело, яке називають "Магдалининським". У 1960-х роках німецькі вчені визначили, що у воді з джерела міститься багато срібла.

Пейзажна ГЕС з водоспадом

 • Фото 1 - Фото – Yuriy Buriak
 • Фото 2 - Фото – Yuriy Buriak
 • Фото 3 - Фото – Yuriy Buriak
 • Фото 4 - Фото – Yuriy Buriak

Де: село Стеблів Корсунь-Шевченківського району

Село Стеблів відоме насамперед завдяки музею письменнику Івану Нечую-Левицькому. Але тут можна помилуватися ще й мальовничими краєвидами: красивою церквою біля річки Рось, цікавим мостом і невеликою ГЕС із водоспадом.

Музей військової техніки, в якому можна постріляти

 • Фото 1 - Фото –http://gala-k.io.ua/s836296/shampan_zdes_strelyayut_no_ne_shampanskim_may_2014
 • Фото 2 - Фото –http://gala-k.io.ua/s836296/shampan_zdes_strelyayut_no_ne_shampanskim_may_2014
 • Фото 3 - Фото –http://gala-k.io.ua/s836296/shampan_zdes_strelyayut_no_ne_shampanskim_may_2014

Де: село Шампань Звенигородського району

Двоє жителів хутора Шампань прямо у своєму дворі відкрили військово-патріотичний центр-музей. Кожен відвідувач тут може відчути себе партизаном або воїном. Тут вас нагодують справжньою солдатською кашею. Творці музею дають можливість не тільки побачити різну техніку, але і постріляти холостими патронами з різних видів зброї та покататися на військовій техніці на місцевому полігоні. Відвідати військовий музей можна щодня з 10:00 до 17:00. Вхідний квиток для дорослого коштує 20 гривень, дитячий коштуватиме 10 гривень. Є можливість замовити додатково екскурсовода за 200 гривень. Один постріл холостим патроном коштує 25 гривень. Покататися на військовій техніці для групи з 5-10 чоловік коштуватиме від 1250 до 2500 гривень за півгодини.

Атракція "Зерноленд"

 • Фото 1 - Фото – http://zamkovyi.livejournal.com/67279.html
 • Фото 2 - Фото – http://zamkovyi.livejournal.com/67279.html

Де: село Івківці Чигиринського району

Етнографічний просвітницько-розважальний комплекс "Зерноленд" показує сільське життя з цікавої сторони. Тут можна не тільки подивитися на всі знаряддя землеробства і хлібопекарства, але й взяти активну участь у всіх етапах зародження хліба, спробувати різні народні ремесла, самостійно зробити папір, постріляти з лука тощо. Тут проводять майстер-класи та екскурсії по околицях села, організовують веселі квести. На території комплексу є музей, в якому зібрано безліч старовинних речей. На відміну від інших музеїв, тут вам дадуть можливість доторкнутися до виробу і зрозуміти, як працює той чи інший інструмент. Щоб відвідати "Зерноленд", краще заздалегідь домовитися про приїзд. Якщо їхати індивідуально, тоді вхідний квиток обійдеться в 75 гривень з людини (з екскурсією). Також можна поїхати групою автобусом з Черкас. Така поїздка обійдеться у 200 гривень з людини (включає розважальну програму та харчування).

Маргарита Годуліна

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
 • Фото

  ой боже село Івківці Чигиринського району Зерноленд на 2 фото то я там було дуже цікаво

 • Фото

  Краса!!! И все рядышком!!!!
  Посещу неприменно!

 • Фото

  Село Івківці Чигиринського району