У черкаському театрі пролунав “Дзвінок з минулого”

Сьомий вечір Х міжнародного театрального фестивалю "Сцена людства" розпочався виставою "Дзвінок з минулого". 

29 травня 201544700
'У черкаському театрі пролунав “Дзвінок з минулого” '

Актори Київського академічного театру драми та комедії під керівництвом режисера Анатолія Крима отримали бурхливими оплески та щирі емоції від черкаських глядачів.

Вічна тема "не в грошах щастя", справжній романтик, готовий на все заради кохання, іронія долі, наше сьогодення… Все це сплелося в одне ціле у виставі – "Дзвінок з минулого".

Головні герої – Андрій, його колишня Ріта та її чоловік Віктор – в студентські роки товаришували, насолоджуючись своєю окремою компанією. Але час йшов, штампи в паспорті змінилися, так само, як і життя та професії... А основний конфлікт між друзями через 10 років так і не зник: Андрій, який зараз продає крадені телефони, досі ховає у собі образу на Віктора, який отримав його жінку та хороший капітал.

  • Фото 1 - Телефонний дзвінок порушив звичний плин життя, повернув головних героїв у минуле і змусив поставити всі крапки над "i"
  • Фото 2 - Телефонний дзвінок порушив звичний плин життя, повернув головних героїв у минуле і змусив поставити всі крапки над "i"
  • Фото 3 - Телефонний дзвінок порушив звичний плин життя, повернув головних героїв у минуле і змусив поставити всі крапки над "i"

Напевно, найцікавіше в задумі – це інтрига та розв’язка сюжету. Гостроти додає те, що обидва компоненти залежать саме від вибору жінки... Розв’язка виявилася несподіваною: Ріта втекла від обох чоловіків. Таке рішення мудрої жінки сподобалося й публіці, тож усі глядачі нагородили акторів бурхливими оплесками. 

Гуля Грант

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі