Покращуємо місто: 7 актуальних петиції, за які можна проголосувати

Добірка корисних електронних петицій від черкащан.

5 травня 20181001
'Покращуємо місто: 7 актуальних петиції, за які можна проголосувати'

З 2016 року жителі Черкас можуть подавати свої пропозиції з покращення міста в електронному вигляді на сайті міської ради. Петицію може подати будь-який мешканець міста, за місяць пропозиція повинна набрати 250 голосів. Після цього міськрада розгляне звернення. Ми зібрали актуальні електронні петиції, за які ще можна проголосувати.

Створити пішохідний Хрещатик

Автор цієї петиції хоче зробити Хрещатик вільним від автомобілів між Смілянською та Байди Вишневецького у вихідні. Крім цього, автор пропонує проводити на цій вулиці різноманітні концерти. Петиція тільки з’явилася на сайті, тож дійсна ще 30 днів.

Побудувати сміттєпереробний завод біля Черкас

Черкащанка пропонує знайти інвесторів для будівництва такого заводу. На її думку, в Черкасах бракує місця на сміттєзвалищі. Пропозицію щодо появи заводу вже декілька разів обговорювали, але ідея так і не стала реальністю. До кінця збору голосів залишилось 18 днів. 

“За” та “проти” вулицю Бандери

Інколи думки містян розходяться щодо однієї ситуації. Зараз на сайті міської ради є дві петиції про перейменування вулиці Можайського на вулицю Степана Бандери. В першій – черкасець категорично проти появи такої назви, в другій навпаки підтримують ідею появи вулиці Бандери. Якщо ви проти появи вулиці Бандери на мапі Черкас, підтримати петицію можна ще протягом 15 днів, якщо за – у вас є 18 днів.

Зробити тролейбусне сполучення районів 700-річчя-Хімселище-ПЗР

В цьому зверненні містянка скаржиться на погане транспортне сполучення між цими районами. Вона запевняє, що зранку дуже важко дістатися Хімселища та ПЗР. Підтримати її думку можна ще протягом 27 днів.

Зробити майданчик для спуску човнів

Оскільки у багатьох мешканців міста є водномоторний транспорт, черкасець пропонує облаштувати майданчик із можливим під’їздом автомобілів для спуску човнів на воду. Окрім того, такий майданчик полегшить роботу аварійно-рятувальної служби на Дніпрі в межах міста. У вас є ще 15 днів, щоб підтримати цю ідею.

Перевірити роботу вчителів

Репетитор із Черкас вважає, що рівень професіоналізму вчителів із кожним роком падає. Тому автор пропонує міськраді провести позапланову перевірку знань вчителів без попередження. Підтримуєте думку репетитора – голосуйте протягом 11 днів.

Скасувати заборону продажу алкоголю у нічний час

Доволі специфічна петиція. Нагадаємо, в Черкасах вже забороняли продаж алкоголю вночі, але за рішенням суду скасували заборону. В цій петиції черкасець пропонує не забороняти продаж алкоголю вночі, або хоча б змінити час на 00.00-07.00. Якщо ви поділяєте думку автора, проголосувати за петицію можна ще 27 днів.

Щоб увійти на сайт та віддати голос, потрібно зареєструватися. Зробити це можна за допомогою авторизації через соціальну мережу фейсбук. Якщо у вас є власні цікаві ідеї, як зробити наше місто кращим, не вагайтеся – подавайте електронну петицію.

Маргарита Годуліна 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі