Мадлен, Джонатан і Маркус: якими іменами черкасці називали дітей у 2017 році

Популярні та незвичні імена, які дають новонародженим.

19 грудня 201710540
'Мадлен, Джонатан і Маркус: якими іменами черкасці називали дітей у 2017 році'

У 2017 році в Черкасах народилося багато дівчаток з іменами Поліна, Крістіна та Кіра, а також хлопчиків Артемів, Ярославів та Максимів, повідомляють у Придніпровському РАЦСі. Але на популярних розповсюджених іменах містяни не зупиняються. Серед  оригінальних “відкриттів” цього року: Мадлен, Ельвіра, Маркус, Джонатан і Серафим.

Працівники РАЦСу зареєстрували найбільше дівчаток з іменами Поліна, Карина, Крістіна, Кіра, Мілана, Дар’я та Дарія, Злата, Олена, Анна, Анастасія, Єва, Марія, Соломія, Софія, Аріна. Хлопчиків найчастіше називали Матвій, Артем, Тимофій, Максим, Даниїл, Давид, Олександр, Тимур (Тімур), Іван, Ілля, Ярослав, Кирил і Нікіта.

А от батьки, які люблять оригінальність, зупинилися на європейських варіантах: Ніколь, Емма, Елла. Сподобалися черкасцям також жіночі імена Євангеліна, Аміна, Аіша, Аміра, Вєлєслава, Регіна, Мадлен, Ельвіра, Даніелла.

Хлопчикам давали рідкісні імена Гордій, Мирон, Джонатан, Еміль, Дамір, Ертугрул, Еліф, Самір, Асхьаб, Алан, Фаді, Рустам, а також Ігнат, Ренат, Маркус, Лукіан, Серафим, Аким.

Вікторія Черемис

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі