Коли "переріс" Діда Мороза: незвичайні розваги для дітей

11 ідей для створення новорічного настрою.

23 грудня 201919440
'Коли 'переріс' Діда Мороза: незвичайні розваги для дітей'

Що робити, якщо дитина вже не вірить у Діда Мороза? Як влаштувати незвичайне і чарівне свято? Фокуси, пісочне, кріо- та бармен-шоу – івент-агенства Черкас пропонують декілька цікавих ідей для створення святкового настрою. Такі варіанти можна використовувати й для новорічних ранкових свят. Розважальні програми можуть провести у вас вдома, в дитячому садку, кафе або ресторані.

Кріо-шоу

Експерименти й досліди з рідким азотом покажуть цікаві властивості цієї речовини. Програма триває до 30 хвилин, підходить для дітей від 5 років.

Де замовити: event-агентство "Рудий Кінь"; агенція свят "Изумрудный город", простір розвитку "City Square", організація свят "Мир торжества".
Скільки це коштує: від 600 грн.

Фокуси та контактне жонглювання

Мікромагія, ілюзія і майстер-клас – дітям пропонують доторкнутися до дива і навчитися трохи "чаклувати" самостійно. Програму можна доповнити клоуном, мильними бульбашками, фокусами з голубами та кроликом, лазерним шоу. Розважальні програми розраховані для дітей від 3 років.

Де замовити: фокусник Олександр Кобилинський; event-агентство "Рудий Кінь", організація свят "Мир торжества", клуб "День Народження".
Скільки це коштує: від 1000 грн.

Коли "переріс" Діда Мороза: незвичайні розваги для дітей
Коли "переріс" Діда Мороза: незвичайні розваги для дітей

Дитяче бармен-шоу

У програмі – жонглювання пляшками, акробатичні трюки, піротехнічне шоу та приготування дитячих коктейлів. Також діти навчаться готувати смачні коктейлі під керівництвом професійних барменів.

Де замовити: бармен-шоу "Studio Bar".
Скільки це коштує: від 3000 грн.

Пісочне шоу й анімація

Художник на екрані створить справжній фільм, з нагоди свята можна замовити картину на новорічну тематику. Живий мультфільм, який малюють на очах дітей, запам'ятається надовго.

Де замовити: event-агентство "Рудий Кінь"; агенція свят "Изумрудный город", організація свят "Мир торжества", клуб "День Народження".
Скільки це коштує: від 1000 грн. 

Шоу малювання снігом

Унікальний художній номер, який занурить маленьких глядачів у чарівний світ казки й подарує їм найбільш незвичайні емоції.

Де замовити: організація свят "Мир торжества".
Скільки це коштує: від 1500 грн.

Шоу мильних бульбашок

Безліч цікавих сценаріїв шоу, ефектних і унікальних трюків з мильними бульбашками та захопливий інтерактив. Також існують варіації, наприклад, шоу мильних бульбашок в темряві на столі, який світиться та з лазерним підсвічуванням зі стелі. Ну і, звісно ж, кожен гість обов’язково побуває всередині величезної мильної бульбашки.

Де замовити: організація свят "Мир торжества", клуб "День Народження".
Скільки це коштує: 1500 грн.

Світлове та світлодіодне шоу

Таке шоу стане захопливим доповненням свята для дорослих і дітей. Враження точно будуть незабутніми. Виступ триває від 10 хвилин і більше підходить для дітей шкільного віку.

Де замовити: агенція свят "Изумрудный город"; організація свят "Мир торжества", клуб "День Народження"Скільки це коштує: від 600 до 12 000 грн.

Фаєр-шоу та салюти

Для старших дітей можна влаштувати фаєр-шоу на вулиці. Вогняна програма може бути в різному стилі: піратському, українському, карнавальному. Наприкінці фаєр-шоу вас порадує салют.

Де замовити: театр вогню "Сварожичі"; event-агентство "Рудий Кінь", організація свят "Мир торжества".
Скільки це коштує: від 2000 грн.

Паперове шоу

Фантазійна кучугура з паперу, конфеті й серпантину – схоже на казку, з якою неймовірні дитячі веселощі гарантовано. Така розвага може сподобатися дітям будь-якого віку і навіть дорослим.

Де замовити: Клуб "День Народження", організація свят “Мир торжества”, клуб "День Народження".
Скільки це коштує: від 600 до 3000 грн.

Весела наука і зимове хімічне шоу

Нудна і нецікава шкільна дисципліна запросто може перетворити звичайний вечір в унікальний. Цікаві досліди, штучний сніг і дим – діти точно не забудуть таке свято.

Де замовити: агенція свят "Изумрудный город", простір розвитку "City Square", клуб "День Народження", організація свят “Мир торжества”.
Скільки це коштує: від 600 грн.

Зимова науково-розважальна шоу-програма "Лід та полум'я"

Цікаві експерименти з льодом, рідким азотом, вогнем, новорічний квест та багато інших розваг від простору розвитку "City Square".

Де замовити: простір розвитку "City Square".
Скільки це коштує: від 1500 грн.

Маргарита Годуліна

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі