Ігри для дорослих

10 настільних ігор, які розвеселять будь-яку компанію.

17 березня 2020338310
'Ігри для дорослих'

Редакція in.ck.ua підготувала огляд найцікавіших настільних ігор для ненудної дружньої зустрічі.

Кодові імена 

Одна з найкращих світових настільних ігор зі зрозумілими правилами та цікавим сюжетом.

Ігри для дорослих
Ігри для дорослих

У чому суть? Гравцям потрібно розділитися на дві команди і обрати капітанів. На стіл викладають картки з кодовими іменами. Капітани, використовуючи одне слово-підказку, допомагають гравцям відгадати таємні особистості агентів. Якщо учасники здогадуються, на яке кодове ім'я натякає капітан, вони повинні торкнутися відповідної картки на столі, і капітан назве особистість, що прихована за кодовим ім'ям. Перемога за командою, яка першою зможе виявити всіх своїх агентів.

Ціна: 600 – 700 грн.

Дикі Джунглі (Jungle Speed)

Настільна гра з простими правилами, яка змусить реготати навіть найскептичніших членів компанії.

Ігри для дорослих
Ігри для дорослих

У чому суть? Якщо гравець має швидку реакцію й уважний до деталей, він обов'язково переможе. У наборі гри – тотем, за який боротимуться учасники, і карти, які роздають порівну всім гравцям. Учасники по черзі відкривають по одній карті. Щойно зображення збігатимуться, необхідно забрати собі тотем, щоб карти всіх інших гравців забрав той, хто програв. Мета гри – першим залишитися "з порожніми руками". Гра не настільки проста, як видається на перший погляд: якщо придивитися уважніше, зображення на картах часто не ідентичні.

Ціна: 510 – 690 грн.

Гноми-Шкідники Делюкс (Saboteur)

Якщо ви любите грати в "Мафію", то цей її різновид вам дуже сподобається.

Ігри для дорослих
Ігри для дорослих

У чому суть? Гравці належать до двох команд гномів – золотошукачів і шкідників. Хто є хто – дізнатися неможливо. Обидві команди об'єднує одна мета – видобуток золота, але йти до цієї мети гравці будуть по-різному. За допомогою карт учасники будуватимуть тунелі, щоправда, одні з них намагатимуться прийти до золота якомога швидше, а інші їм у цьому перешкоджатимуть. Гравці розкриють ролі, коли все золото здобуто. Перемогу здобуде той, хто збагатиться більше за інших протягом трьох раундів гри.

Ціна: 490 – 700 грн.

АбоТо

Це гра непростих питань і палких суперечок, які можуть не згасати годинами.

Ігри для дорослих
Ігри для дорослих

У чому суть? У коробці – 60 карт із 60 непростими конфліктами, які змусять гравців ухвалювати категоричні рішення без права на компроміс. Один з учасників обирає карту, а інші повинні обрати один із варіантів рішень, запропонованих на ній, а також аргументовано переконати першого гравця в тому, що його вибір дійсно правильний. Для переконання можна застосовувати історії з життя, посилатися на кіно та літературу, не забуваючи про прийоми ораторської майстерності. Коли прозвучать всі можливі аргументи, ведучий повинен обрати переможця, який обґрунтував усе найбільш переконливо.

Ціна: 245 грн.

Містеріум

Гра для невеликої компанії, яка любить розслідувати заплутані історії вбивств.

Ігри для дорослих
Ігри для дорослих

У чому суть? Малюнки на картах дуже красиві, а сюжети, що зображують сни, пронизані містичним холодком. Гра відбувається у вигляді спіритичного сеансу, на якому є привид, медіуми та кришталеві кулі. Завдання компанії – дізнатися, хто скоїв убивство у старовинному маєтку і зняти невиправдані звинувачення з привида господаря будинку, щоб звільнити його зі столітнього ув'язнення. На роль примари бажано обрати більш досвідченого в настільних іграх члена компанії. Йому треба тонкими натяками схиляти медіумів до підозрюваних у вбивстві, викладаючи перед ними карти зі снами. За допомогою карток учасники повинні будуть визначати різні обставини і подробиці скоєного містичного злочину. У грі є три рівні складності. 

Ціна: 400 грн.

Доббль (Dobble)

Коробка з грою нагадує яскраву залізну коробку смачного печива, в якій э 55 круглих карток з композиціями зображень.

У чому суть? Гравці повинні знайти збіги серед восьми малюнків на своїх картах, голосно назвати малюнок, щоб наблизитися до перемоги. "Доббль" складається з міні-ігор, тому правила для кожної з них можуть бути різними: гравцям потрібно зібрати якомога більше карт, або якнайшвидше їх позбутися. Переможця визначають шляхом підрахунку кількості перемог у серії коротких ігор. Ті, хто особливо любить позмагатися, можуть використовувати надану правилами систему підрахунку балів.

Ціна: 150 – 400 грн.

Джентльменська Угода

Гравці перетворюються у хитрих і прагматичних учасників угод, які за допомогою дипломатії намагаються зірвати великий куш.

Ігри для дорослих
Ігри для дорослих

У чому суть? Сюжети угод із позначенням можливих спільників і ціни питання намальовані на картах, за допомогою яких ведучий буде пропонувати друзям частки. А вони своєю чергою повинні добре поторгуватися, щоб заробити якомога більше. Завдання ведучого – вловити тонку межу між тим, як розподілити кошти з урахуванням свого інтересу, і тим, як не розсердити друзів і не опинитися у в'язниці. Картки у грі дуже яскраві і нагадують комікси. В комплекті гри є спеціальні ширми, які допоможуть гравцям тримати свої хитрі ідеї в таємниці від інших.

Ціна: 450 грн.

Скотланд Ярд (Scotland Yard)

Шанувальникам британських погонь нічним Лондоном гра припаде до душі.

У чому суть? Головний герой – такий собі Містер Ікс – ховається від переслідування партнерів по грі. Мета детективів – опинитися на тій же клітині ігрового поля, на якій сховався злочинець. Детективам потрібно раціонально використати доступні 24 ходи і обмежену кількість квитків на транспорт для пересування картою. Правила легко запам'ятати, тому процес гри є природним і ненабридливим.

Ціна: 940 – 1200 грн.

Карти на стіл

Гра для компанії, в якій всі непогано знають один одного, а якщо все навпаки, то вона стане гарним способом пізнати нових друзів ближче.

Ігри для дорослих
Ігри для дорослих

У чому суть? Мінімалістичний дизайн, 255 карт і 510 каверзних запитань. Компанія обирає ведучого, який ставить запитання й отримує анонімні відповіді від учасників. Тепер найскладніше та найцікавіше – правильно вгадати, кому з друзів належать відповіді. Якщо ведучий хоче набрати максимальну кількість балів за правильні збіги, однією інтуїцією не обійтися. "Карти на стіл" – чудова можливість в ігровій формі поділитися життєвими позиціями і, звичайно ж, повеселитися.

Ціна: 360 грн.

Зелений мексиканець

Настільна гра, здатна перетворити будь-яку дружню зустріч на справжню мексиканську вечірку.

Ігри для дорослих
Ігри для дорослих

У чому суть? За легендою, суворий, але справедливий сеньйор Дон, готуючись покинути пост ватажка небезпечної мафії, розмістив на кольорових картах каверзні завдання для учасників гри. Успішно виконане завдання наближає гравця до перемоги, збільшуючи кількість зароблених балів. Втілювати свої ідеї мафіозі Дон буде за допомогою свого радника, який також підготував окрему категорію карт з ускладненнями процесу виконання завдань, адже посісти місце ватажка хоче саме він. На кону – посада грози Мексики, тому учасникам слід, зціпивши зуби, виконувати накази сеньйора Дона саме так, як забажає його радник, адже це дозволить їм здобути перемогу в цій нелегкій боротьбі.

Ціна: 190 – 300 грн.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі