Черкаський дизайнер створив серію листівок із героями фільму "Зоряні війни"

Дизайнер із Черкас Олександр Александров створив колекцію милих новорічних листівок із героями культового фільму "Зоряні війни", щоб зібрати кошти на місіонерську поїздку в Ґватемалу.  

28 грудня 201510856
'Черкаський дизайнер створив серію листівок із героями фільму 'Зоряні війни''

Листівки із героями фантастичної саги "Зоряні війни" швидко стали популярними завдяки соцмережам. Їх у дизайнера замовляють не тільки люди з Черкас, Києва, Херсона, Кременчука, Львова, а й зі Владивостока, Канади і Бразилії.

Олександр зізнається, що на створення серії листівок його надихнув неймовірний всесвіт "Зоряних війн". Хлопець впевнений, що саме такий спосіб збору коштів є найбільш справедливим.

Ми чесно створюємо власний товар, витрачаємо на це свій час і сили. Ми даємо можливість людині придбати листівку, але цим самим відбувається щось більше, ніж просто купівля-продаж. Кожен наш покупець може отримати якісь емоції, долучившись до доброї справи, і внести в цей світ щось більш значуще, ніж якісь 10 гривень. Ми віримо, що добро єднає людей, і, можливо, у такий спосіб теж робимо якийсь внесок у світогляд наших покупців.

Наразі в "колекції" є шість різних видів листівок із героями "Зоряних війн": Чубака, С-3по, Дарт Вейдер, Йода, евок (лісові створіння з 6 епізоду) та робот з нової частини Бб-8. Вже в процесі листівка з імперськими клонами та Р2д2. Плануємо дійти до 10 видів, а потім, думаю, почнемо нову колекцію, можливо, навіть не пов’язану з "Зоряними війнами". Яку саме, ще точно не знаю. Паралельно з листівками, почали роботу над наліпками-стікерами. Поки що в наявності лише один вид, але плануємо багато різних. Любителі обклеювати свої лептопи стікерами, будуть задоволені.

Олександр Александров
Олександр Александров
черкаський дизайнер
 

 • Фото 1 - Черкаський дизайнер створив серію листівок із героями фільму "Зоряні війни"
 • Фото 2 - Черкаський дизайнер створив серію листівок із героями фільму "Зоряні війни"
 • Фото 3 - Черкаський дизайнер створив серію листівок із героями фільму "Зоряні війни"

У Ґватемалу Олександр з однодумцями зібралися з благородною метою – допомагати дітям з неблагополучних сімей та безхатькам. Команда волонтерів вперше бере участь у подібних поїздках, але сподівається отримати досвід, який можна буде застосовувати в нашій країні. Після поїздки дизайнер планує створювати нові серії листівок, щоб допомогти українським діткам.

Листівки розлітатимуться світом до кінця січня. Олександр із друзями відправляється в Ґватемалу 26 січня, до цього часу дизайнер збиратиме та відправлятиме замовлення. Придбати новорічну листівку із "Зоряними війнами" можна, зв’язавшись з Олександром у соцмережах. Якщо людина з Черкас, листівку передають прямо в руки у зручний час. Покупцям з інших міст святкові картки пересилають Укрпоштою чи Новою поштою. Одна листівка із героями "Зоряних війн" коштує 10 гривень.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
 • Фото

  Где можно купить ?

 • Фото

  Креативний підхід ,гарна якість за доступну ціну.На совість крч.Не все в цьому світі будується на здирництві .Респект.

 • Фото

  цена просто смешная, поднимай хотя бы до 15 грн

 • Фото

  Листівочки класнючі :) І дійсно за прийнятну ціну)

 • Фото

  все для фанатов... и цена, кстати, божеская! и память :)

 • Фото

  ггг)