Альтернативні ялинки: де і які можна придбати в Черкасах

Новорічний креатив.

28 грудня 202031440
'Альтернативні ялинки: де і які можна придбати в Черкасах'

Піклуєтеся про живі новорічні дерева і водночас не хочете ставити вдома звичайну штучну ялинку? Є альтернативний варіант – дизайнерська новорічна ялинка. Це цікаво і небанально. Альтернативні дизайнерські ялинки можна встановлювати як вдома, так і в офісах. Такі деревця виготовляють з різних матеріалів – деревини, гілок, палетів, паперу, тканини.

У статті розкажемо про альтернативні ялинки, які можна придбати у квіткових крамницях Черкас. Все це ручна ексклюзивна робота, тому святкові деревця в магазинах представлені в одиничних екземплярах. Але ви можете індивідуально замовити новорічну композицію й обговорити всі деталі з декораторами. Враховуйте, що на створення однієї ялинки вказаних розмірів майстру потрібно 1-2 дні.

Мінімалістичні

Де купити: флористична крамничка "Квітчарня".
Адреса: бул. Шевченка, 239.
Телефон: 063 623 00 95

Альтернативні ялинки: де і які можна придбати в Черкасах
Альтернативні ялинки: де і які можна придбати в Черкасах

Є в наявності та під замовлення.
1. Ялинка настінна з поличками. Ручна робота з натурального дерева. Кількість поличок може варіюватися, на них можна поставити сімейні фото, маленькі іграшки, фігурки, свічки. Деревце матиме святковий вигляд із діодною гірляндою. Висота – 0,93 м, максимальна ширина – 0,6 м. Ви можете замовити таку ялинку в іншому кольорі та розмірі. Вартість: 850 грн/ялинка (без декору).

2. Ялинка підлогова. Виконана з дерев'яних дощечок, може мати різну висоту й колір. Прикрасити ялинку можна за власним бажанням, комплект текстильних чи дерев'яних іграшок замовляють окремо. Вартість: 1000 грн/ялинка висотою 180 см, ширина нижньої планки – 1 м. 

3. Декоративна ялинка ручної роботи, оформлена спилами з натурального дерева. Вартість: 180 грн. Висота 37 см.

Казкові

Де купити: квітковий бутік "Cordelia". 
Адреса: Пастерівська, 10.
Телефон: 063 266 84 91

Альтернативні ялинки: де і які можна придбати в Черкасах
Альтернативні ялинки: де і які можна придбати в Черкасах

Тут можна замовити ексклюзивні дизайнерські ялинки. Вони можуть бути як класичної форми – пишні, так і витягнуті, конусоподібні; виконані як зі штучної хвої, так і з натуральної. З натуральної найчастіше використовується не колюча, пухнаста норвезька хвоя – нобеліс (замовляють із за кордону). Серед переваг – приємний запах, який однозначно створює атмосферу свята, але штучна хвоя більш практична – не буде осипатися і зможете використовувати не один рік. Штучна хвоя цілком імітує натуральну, представлена у двох кольорах – зелений та блакитний. Конструкцію декорують будь-яким матеріалом залежно від стилістики інтер’єру вашого приміщення. В середньому ялинка розміром близько метра (мінімальний розмір) вартує від 1000 грн.

Фантазію у виборі й оформленні головного новорічного атрибута майже ніщо не обмежує. Ви можете встановити ялинку на підлогу чи стіл, ефектний вигляд мають варіанти, які кріпляться на стіну. У флористичних крамницях також можна придбати дерев'яні чи текстильні іграшки ручної роботи.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі