Альтернативні ялинки: 6 варіантів, які можна придбати в Черкасах

Новорічний креатив.

26 грудня1255
'Альтернативні ялинки: 6 варіантів, які можна придбати в Черкасах'

Піклуєтеся про живі новорічні дерева і водночас не хочете ставити вдома звичайну штучну ялинку? Є альтернативний варіант – дизайнерська новорічна ялинка. Це цікаво і небанально. Альтернативні дизайнерські ялинки можна встановлювати і вдома, і в офісах. Такі деревця виготовляють з різних матеріалів – деревини, гілок, палетів, паперу, тканини.

Ми знайшли 6 креативних ялинок, які можна придбати у квіткових крамницях Черкас. Все це ручна ексклюзивна робота, тому святкові деревця в магазинах представлені в одиничних екземплярах. Але ви можете індивідуально замовити новорічну композицію і обговорити всі деталі з декораторами. Враховуйте, що на створення однієї ялинки вказаних розмірів майстру потрібно 1-2 дні.

Мінімалістичні

Де купити: флористична крамничка "Квітчарня"

Альтернативні ялинки: 5 варіантів, які можна придбати в Черкасах
Альтернативні ялинки: 5 варіантів, які можна придбати в Черкасах

1. Ялинка в стилі "рустік" із натуральних гілочок на дерев'яному зрубі. Прикрашати таку ялинку краще натуральними матеріалами – горішками, шишками. Новорічний настрій створить діодна гірлянда білого кольору. Можна замовити ялинку в натуральному чи білому кольорі. Вартість: 150 грн/ялинка висотою 70 см.

2. Композиція з парних ялинок з натурального дерева. Ялинки декоруються текстилем і дерев'яними сніжинками. Вартість: 150 і 180 грн/ялинки висотою 50 і 65 см відповідно. 

3. Ялинка з дерев'яних дощечок може мати різну висоту. Таке деревце на замовлення клієнта можуть створити як у настінному варіанті, так і на підставці. Прикрасити ялинку можна за власним бажанням, комплект текстильних чи дерев'яних іграшок замовляють окремо. Вартість: 600 грн/ялинка висотою 170 см.

Альтернативні ялинки: 5 варіантів, які можна придбати в Черкасах
Альтернативні ялинки: 5 варіантів, які можна придбати в Черкасах

4. Ялинка з дерева з поличками, кількість поличок може варіюватися, а сам святковий виріб можна виконати у настінному варіанті або на підставці. На полички можна поставити сімейні фото, маленькі іграшки, фігурки, свічки. Ялинка матиме святковий вигляд із діодною гірляндою білого кольору. Дерево може мати натуральний, фарбований темний або білий колір. 

Вартість: 750 грн/ялинка висотою 1 м.

Казкові

Де купити: квітковий бутік "Cordelia". 

Альтернативні ялинки: 5 варіантів, які можна придбати в Черкасах
Альтернативні ялинки: 5 варіантів, які можна придбати в Черкасах

5. Дизайнерська ялинка ручної роботи. Святковий виріб декорують натуральними матеріалами – мохом, ягодами і корелісом. Вартість: 670 грн/ялинка висотою 68 см.

6. Дизайнерська ялинка ручної роботи. У композиції використали блакитну й засніжену ялинку. Декорується лотосом, анісом, кокосом і діодною гірляндою. Вартість: 1300 грн/ялинка висотою 70 см.

Фантазію у виборі й оформленні головного новорічного атрибута майже ніщо не обмежує. Ви можете встановити ялинку на підлогу чи стіл, ефектний вигляд мають варіанти, які кріпляться на стіну. У флористичних крамницях також можна придбати дерев'яні чи текстильні іграшки ручної роботи.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі