Імплантація

Стоматологія Соболевського - Імплантація

Різні дефекти зубного ряду призводять не тільки до порушення естетики, але і можуть стати причиною проблем зі здоров'ям. Імплантація зубів допоможе відновити красу вашої посмішки і повернути радість від смачної і улюбленої їжі.

Коли потрібна імплантація

З допомогою сучасних стоматологічних методів можна вирішити найрізноманітніші проблеми. Так, встановлення імпланта допоможе позбутися від наступних дефектів:

  • Відсутність одного з зубів. У цьому випадку немає необхідності видаляти нерв і проводити обточування для коронки.
  • Відсутність фрагменту зубного ряду. Якщо трапилося так, що в ротовій порожнині немає кількох зубів підряд, то за допомогою імплантів можна встановити постійну конструкцію. Так, вона може бути встановлена там, де раніше були потрібні знімні протези.
  • Повна відсутність зубів. У цьому випадку рішенням також стануть постійні незнімні імпланти.

З допомогою новітніх технологій і якісних матеріалів можна домогтися приголомшливого ефекту. Зубні імплантати, виконані професійними майстрами, важко відрізнити від природних зубів навіть при найближчому розгляді.

Чому імплантацію варто довірити нашим фахівцям

Стоматологія Соболевського пропонує вам провести імплантацію зубів швидко і якісно. У своїй роботі ми використовуємо сучасні методи, новітні технології і якісні матеріали.

Досвідчені фахівці допоможуть зробити вашу посмішку прекрасною і повернути її колишню естетичність. Звертайтеся до нас вже зараз і зможете особисто переконатися у високому рівні сервісу і якості надаваних послуг.

Адреса

м. Черкаси, бул. Шевченка, 150/2

Час роботи

  • Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00
  • Сб.: 09:00 - 13:00
  • Нд.: вихідний
Коментарі