Наша стоматологія розташована в тихому центрі Черкас, на розі бульвару Шевченка і вулиці Франка! Ми готові надати Вам будь-яку стоматологічну допомогу на найвищому професійному рівні, використовуючи найсучасніше обладнання, матеріали і технології від найкращих світових виробників.

Знайомство зі стоматологією пропонуємо почати з приймальні, де Вас завжди привітно зустрінуть адміністратори, запропонують каву, чай, а також розкажуть Вам про всі наші послуги, ознайомлять із технологіями і просто допоможуть розібратися в усіх заплутаних коридорах під назвою стоматологія. Адміністратор завжди знайде зручний Вам час для розширеної консультації лікаря, де Ви зможете за допомогою відеороликів, кліпів і фотографій ознайомитися з пропонованим Вам лікуванням. Гордістю стоматології є стенд із дипломами і сертифікатами, що підтверджують рівень нашої підготовки, а також право на проведення всіх лікувальних, хірургічних маніпуляцій, які Вам будуть призначені. Ми гарантуємо безпеку, якість та високий професіоналізм під час лікування!

Не всі стоматологічні кабінети в Черкасах піклуються про своїх клієнтів так, як ми.  У нас працюють програми "Антиснід" і "Антигепатит". Якість стерилізації контролює комп'ютер й індикатори, а всі стерильні пакети відкриваються у присутності пацієнта.  Встановлені нами у всіх приміщеннях стоматологічні установки запобігають перехресному інфікуванню пацієнтів. Основна частина використовуваних інструментів одноразова. Інші інструменти проходять повний цикл дезінфекції та стерилізації за допомогою сучасного обладнання.

Особливістю нашої стоматології є надання широкого спектру хірургічної допомоги, дозволеної в амбулаторних умовах (такий асортимент послуг жоден стоматологічний кабінет у Черкасах, крім нас, не пропонує), всі втручання проводяться в окремій сертифікованій операційній, а не у звичайному кабінеті зі змішаним прийомом. Крім видаленням зубів будь-якої складності, ми пропонуємо своїм пацієнтам також і відновлювальні операції: імплантація, аугментація кісткова і тканинна, клаптикові операції тощо.

Імплантація – це вживлення в кісткову тканину пацієнта титанового стрижня (імпланта), на який у подальшому буде одягнена коронка, що нічим не відрізнятиметься від сусідніх зубів. У своїй практиці ми використовуємо кілька систем імплантів. Основними з яких є системи Alpha-Bio, MIS (Ізраїль), Direct (США), Euroteknika (Франція) і брендова система Ankylos виробництва Німеччини. Імпланти Ankylos мають довічну гарантію від фірми виробника і сервіс у будь-якій країні світу. Імплант входить у п'ятірку найкращих світових виробників і випускається більше двадцяти років,  маючи велику наукову базу спостережень.

Використовуючи імплантацію, ми можемо відновити один або кілька відсутніх зубів без травмування сусідніх. Дуже часто ми відновлюємо пацієнтам функцію й естетику навіть у разі повної відсутності всіх зубів. Якщо необхідне нарощування кісткової тканини, ми запропонуємо Вам методики, які дають високий результат у максимально короткий термін. Імплантація дозволить Вам повернути відсутні зуби на дуже тривалий час, а головне, це буде непомітно для оточуючих, адже понад 98% опитаних пацієнтів сприймають імпланти як свої рідні зуби. А всі негативні відгуки про імплантацію пов'язані з тим, що пацієнти погоджуються на встановлення імплантів сумнівної якості і виробництва.

Наша стоматологія пропонує Вам також лікування та протезування будь-якої складності з використанням стоматологічного мікроскопа Carl Zeiss. Високоестетичні і максимально міцні реставраційні матеріали дозволять відновити втрачену частину зубів дуже надійно, а головне, на тривалий час. Під час протезування особливу увагу ми приділяємо таким складовим, як оклюзія й естетика, що дозволяє не тільки досягти гарного результату, але і відновити втрачену функцію з заповненням дефектів фонетики, положення суглобів, що особливо важливо для протезування пацієнтів зі зміною форми прикусу або положення зубів. Основним критерієм під час вибору методу лікування кожного пацієнта для нас є ваша індивідуальна ситуація. Звернувшись до нашої стоматології,  Ви гарантовано отримаєте таке лікування, яке не тільки відповідатиме всім вимогам сучасної медицини, але і буде обґрунтовано атравматичним, довгостроковим і економічно виправданим.

Тільки в нас у стоматології встановлено комп'ютерний томограф Planmeca 3D.