Відгуки • Фото

  Зверталися 2 рази в клініку доктора Соболевського, 1 раз за консультацією, а 2 за консультацією + подальше лікування. Дуже грамотно все зробили, якісно і не дорого. Ставили зубні імпланти. Здивувало наявність дорогої апаратури для якісного лікування. Можна сказати по європейськи. Залишились задоволені)

 • Фото

  Халатность и тупое зарабатывание денег...вот так я могу охарактеризовать работу Соболевского......приехала получить консультацию по имплантации,удалила 2:зуба(подготовка к имплантации)снимки не предлагают делать ни до, ни после удаления.Через 5 дней попала в другую клинику по скорой(боль сильная,отек, темпиратара,и гнойные выделения из носа)...КТ показал,что Хвалёный товарищ Соболевский оставил кусок корня и повредил гайморовой пазух..... НАСТОЯЩИЙ ПРОФЕССИОНАЛ своего дела.......

 • Фото

  Теж був в клініці Соболевського, привітливий персонал, певно одна з найкращих в місті. Головне, що залишився задоволений наданими послугами, рекомендую!)

 • Фото

  Неправда, що в клініці Соболевського не ввічливий персонал. Я відвідувала клініку неодноразово й зауважу, що увесь персонал тут дуже уважний і ввічливий.

 • Фото

  Зателефонувала щоб отримати консультацію, особа жінка, що сидить біля телефону, а саме сидить, бо не володіє інформацією , не адекватна, не стримана , враженя ніби людина без голови , вислухавши її фиркання скажу в цю клініку лікуватись не піду і всім не раджу!!! Якщо так приймають то і не уявляю як лікують (((