Видалення I зуба

Сучасна Сімейна Стоматологія - Видалення I зуба

Вартість:від 850 грн.

У ""Сучасній Сімейній Стоматології"" кваліфіковані лікарі завжди докладають максимум зусиль для збереження рідної зуба. Але якщо хвороба знаходиться в запущеній стадії, єдиним можливим способом вирішення проблеми стає видалення.

Атравматичне видалення зуба являє собою мінімальну методику витягання зуба без використання щипців. Суть даного процесу полягає в тому, що після діагностики та анестезії, ми під візуальним контролем з допомогою бінокулярних луп або мікроскопа, проводимо розсічення як однокореневих, так і багатокореневих зубів на частини, в результаті чого отримуємо сегменти зубів. Далі відшаровуємо зуб від зв'язкового апарату з допомогою периотомів (мікрохірургічних лез товщиною менше одного міліметра), ці маніпуляції допомагають ліквідувати всі сили, що утримують зуб. Слідом, без будь-яких зусиль видаляємо фрагменти зубів.

Внаслідок атравматичного видалення ми не ушкоджуємо кісткові стінки, які згодом дозволять зберегти обсяг кісткових і м'яких тканин, що буде сприяти більш швидкому загоєнню лунки зуба, створить умови для високоестетичного протезування та надійній імплантації.

Причини видалення зуба:

  • серйозне руйнування зуба глибоким карієсом;
  • значне ураження пародонту;
  • зламаний, що не піддається відновленню зуб;
  • неправильне положення зуба в ротовій порожнині (зверхкомплектні зуби).

Перед початком процедури хірург-стоматолог знеболює зуб і навколишні його тканини. Хірурги нашої клініки проводять видалення безболісно – під час процедури пацієнт може відчувати тільки незначний тиск.

Післяопераційний період повністю контролюється лікарем та в рази коротший у порівнянні зі звичайним видаленням.

Адреса

м. Черкаси, вул. Надпільна, 289/1

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 09:00 - 20:00
Коментарі