Відгуки • Фото

  Дякую "Сучасній сімейній стоматології", зокрема Бурхаю Глібу Володимировичу і Кравченку Миколі Миколайовичу, за професіоналізм і високу якість роботи! Окрема подяка адміністраторам за уважне ставлення! У цій клініці адміністратори не лише дзвонять нагадати про візит, але й після складних процедур щодня телефонують, аби дізнатися про стан пацієнта (у жодній "крутій" черкаській клініці такого уважного ставлення немає). Обладнання таке, що після інших клінік здається, що потрапляєш у космос! Тут вас не пошлють робити комп'ютерну томографію десь в іншому місці, тут під мікроскопом вам знайдуть будь-який зубний канал і врятують зуб, тоді як інші скажуть його видаляти. А ще тут усі говорять розкішною українською! Дякую вам! Так тримати!

 • Фото

  Хочу выразить благодарность всем докторам и работникам клиники. Очень достойная клиника, оснащеная современным оборудованием. Приветливый, заботливый, вызывающий лишь положительные эмоции, персонал. Грамотный и индивидуальный подход к пациентам. Особая благодарность Елене Владимировне, Николаю Николаевичу и Владиславу Валерьевичу . Лечила пародонтоз и устанавливала циркониевые коронки. Я осталась довольна работой и результатом.
  Администраторы вы супер, сразили наповал своей улыбкой и доброжелательностью.
  Спасибо. Советую всем. Процветания клинике. С уважением, Наталья.

 • Фото

  Очень хорошая клиника! Качество на высшем уровне!

 • Фото

  Вдячна цій стоматології за те, що лікування було без болю та без стресу для мене. Памятаю ще страшні бормашини з дитинства. Хочу сказати, що ці лікарі справились з дуже важкими завданнями, бо я в своєму віці залишилась майже без зубів, не мала чим жувати і погано говорила. Раджу всім: не бійтесь лікуватись, ви зможете знову нормально їсти та не соромитись посміхатись. В мене посмішка зараз краще, ніж була все життя!

 • Фото

  Приїхав в Україну лише на 2 тижні, потрібно було зробити імплантацію та поставити одразу коронки, все терміново і за один раз. В кількох стоматологіях сказали, що це неможливо або буде коштувати неймовірних грошей. А тут зробили за 2 години! Рекомендую всім імплантологів Бурхая Г., Горбенка Ю. та ортопеда Куценока Є. Сервіс в Україні набагато кращий, ніж в Європі!

 • Фото

  Перший раз мав досвід лікування під мікроскопом - майбутнє вже наступило )). Дякую Лікарю Бондаренко.

 • Фото

  Обрала цю клініку і жодного разу не пошкодувала. Все на вищому рівні. Обладнання сучасне, дуже чисто, всі привітні. Вибрала молодого лікаря Дениса Валерійовича. Спеціаліст - супер, незважаючи на свій молодий вік. Я дуже задоволена результатом роботи, він перевершив мої сподівання. Адміністратори в клініці молоді приємні дівчата. Дякую за якісно виконану роботу і хороший підбір кадрів.

 • Фото

  Дуже гарна стоматологія, обслуговування приэмно вражаэ, хороші лікарі. Рекомендую всім!!!

 • Фото

  Чудовe обслуговування, привітний пeрсонал, і турботливe ставлeння до пацієнта, рeкомeндую👍

 • Фото

  Спасибо за прекрасную работу всему персоналу клиники. Порекомендовала жена, за что я ей благодарен. Мы приезжие, поэтому нам важно, чтобы все было быстро и, естественно, качественно. Рады знакомству, рекомендуем всем.

 • Фото

  Чудова клініка! Тут здійснили мою мрію - поставили вініри! Дякую Кравченко М.М. - тепер моя усмішка ідеальна!

 • Фото

  Хочу сказати величезне ДЯКУЮ лікарям клініки - хірургу Глібу Володимировичу та терапевту Владиславу Валерійовичу. Ви справжні професіонали. І окрема подяка адміністраторам клініки - за підтримку та щиру посмішку!

 • Фото

  Раджу всім лікаря Шарапову! Полікувала зубки моїм дітям швидко, без болю і іхніх сліз ) Тепер тільки до неї! Дякую!

 • Фото

  .

 • Фото

  дякую Вам, що врятували мої зубки. мені дуже сподобався сервіс. Все на найвищому рівні.

 • Фото

  Моя история начинается с того что отвалился кусок зуба(. Я был в панике, не знал что делать куда идти какую поликлинику мне выбрать. Но потом мне подсказала моя крёстная что есть такая клиника "Сучасна Сімейна Стоматологія". Я нашёл номер телефона на сайте, позвонил, мне очень любезно ответили на мой звонок спросили в чём проблема и когда я хочу к ним записаться (задали вопрос: на консультацию или сразу на лечение, тут думать нечего, я записался на лечение так как проблема была на лицо) подходящего дня не было которого я хотел мне предложили другой, я согласился, но через день мне перезвонили сказали освободилось то время что изначально хотел, согласился и на следующий день собрался поехал к ним. Первое впечатление было очень приятное, всё чисто, аккуратно, выдали бахилы, заполнили анкету, попросили пересесть дождаться когда меня позовут, сидел я недолго буквально пару минут, ко мне вышла девушка и пригласила пройти в кабинет. Я сел на кресло и меня начал смотреть врач он сразу определил в чём проблема из чего нужно начинать лечение. Я согласился меня всё устраивало. Лечение моего первого зуба в этой клинике прошло чуть больше часа. Вдаваться в подробности что мне делали, какая стоимость и что мне будут дальше здесь лечить я не буду. Могу добавить только то что бывал в многих стоматологических кабинетах, Но такого отношения к пациенту Не встречал нигде, все на высшем уровне. Не раздумывая записался на второе посещение.
  Что касается персонала все вежливые и дружелюбны, обстановка чистая и уютная. Всё сделано с умом лишь бы пациенту было комфортно себя чувствовать, можно сказать как у себя дома.

 • Фото

  Все очень понравилось , обслуживание прекрасное . С моими зубными проблемами замечательно справилась доктор Дарья Сергеевна , дай Бог ей здоровья ! Теперь лечиться буду только здесь .

 • Фото

  Good coffee service! The best dentist experience I have experienced. Very good reception staff. I don't speak Ukrainian or Russian. The reception staff were very patient and helpful. The dental staff and dentists were very patient, caring and professional. Thank you Alla for assisting with translation. Nikolai was very thorough and professional dentist. The best ever!
  Thank you.

 • Фото

  Звверталася до клініки з терміновим видаленням зубчика і подальшим встановленням імпланту. На жодному з етапів в мене не виникло жодної притензіі до якості лікування чи обслуговування. Лікарі всі маніпуляції проводили на достойному рівні - було відчуття що вони знають свою справу. Впродовж перших критичних днів після проедур адміністратори Оксана і Тетяна ретельно слідкували за моїми відчуттями і станом загалом. На сьогоднішній день я частенько забуваю що маю штучний зуб, настільки все гармонійно виконано.

  Бажаю подальшого розвитку клініці.

 • Фото

  Клиника очень понравилась,приятный персонал,качество роботы отличное,лечил зубы без болезнено,довольный как слон,буду постоянным клиентом