В "Сучасна Сімейна Стоматологія" реалізований комплексний підхід до стоматологічного лікування. Наша стоматологія відповідає рівню провідних європейських клінік.

Всі наші фахівці мають вузьку спеціалізацію, що дозволяє максимально точно підібрати лікаря для вирішення конкретної проблеми.

Наша команда, на чолі з Ахрамчуком Володимиром Володимировичем, є фахівцями високого класу, які постійно підвищують свій професійний рівень, беручи участь у міжнародних конференціях, симпозіумах і майстер-класах.

В "Сучасній Сімейній Стоматології" створені всі умови для безпечного лікування: індивідуальні набори "Анти СНІД", інструментарій в індивідуальній стерильній упаковці, окрема стерилізаційна. Для більш якісного та комфортного надання послуг, кожен клінічний зал розроблений для спеціалізованого прийому: окремий хірургічний зал – для проведення виключно хірургічних маніпуляцій, операцій, ортодонтичний – для вирівнювання зубів і прикусу, лікувальний центр і зал для протезування. "Сучасна Сімейна Стоматологія" забезпечена сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням за світовими стандартами. У кожному залі Ви зможете відволіктися від перебування в стоматологічному кріслі і зануритися в захоплюючий світ природи, переглядаючи цікаве відео.

Сучасна Сімейна Стоматологія знаходиться в центрі міста на перехресті вул. Смілянська-Ільїна, біля центрального стадіону та Соборного парку. До нас вам зручно дістатися з будь-якого куточка міста. Біля будівлі є велика зручна парковка. У нас ви поринете в затишну атмосферу, створену приємною музикою, доступним Wi-Fi, зручними диванами, гарячою кавою і якісним відео.

Наш колектив – це злагоджений механізм, кожен елемент якого працює бездоганно, адже ми завжди працюємо над собою і вдосконалюємося.

Ми регулярно проводимо акційні знижки, щоб Ви змогли раціонально використовувати кошти на лікування і подбати про своє здоров'я.

З нами Ваша усмішка буде чарівною завжди!