Кераміка на цирконі

Сучасна Сімейна Стоматологія - Кераміка на цирконі

Вартість:від 4500 грн.

Всі переваги безметаллових цирконієвих зубних коронок йдуть від унікальних властивостей самого матеріалу – діоксиду цирконію та від принципово нової особливо точної технології виготовлення коронок на основі діоксиду цирконію, скорочено званої CAD/CAM. Створення безметалової коронки за технологією CAD/CAM (комп'ютерний дизайн/комп'ютерно-програмоване виготовлення) що принципово відрізняється від ручного лиття металокераміки. По зліпку, знятому лікарем, виготовляється модель, яка сканується лазером, щоб виготовити комп'ютерну модель майбутньої коронки.

Виготовлення коронки відбувається в два етапи. На першому етапі на комп'ютерному фрезерному верстаті з цільного шматка оксиду цирконію виготовляється каркас коронки, відтінок каркаса підбирається по кольору зуба.

На другому етапі каркас покривається керамічною масою.

Повна автоматизація процесу виключає можливість будь-якої помилки, так як система реєструє навіть мікронні відхилення. Так досягається ідеальна точність прилягання коронки, що гарантує високу естетику та відсутність запалень в області ясен.

Висока естетичність, міцність і біосумісність оксиду цирконію робить його ідеальним матеріалом для протезування всіх типів зубів, включаючи передні.

Адреса

м. Черкаси, вул. Надпільна, 289/1

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 09:00 - 20:00
Коментарі