Бюгель

Сучасна Сімейна Стоматологія - Бюгель

Вартість:від 12000 грн.

Бюгельний протез – що це таке?

Це одна з різновидів знімного протеза. Його назва походить від слова "bügel", що перекладається як "дуга". На відміну від більшості аналогічних конструкцій, виготовлених з пластмаси, в основі традиційного бюгельного протеза – литий металевий каркас, на який наносять акриловий базис і ставлять штучні зуби, які за формою і кольором відповідають вашим зубам. Міцний базис бюгеля позбавляє від необхідності створювати міцний пластмасовий шар, через що обсяг конструкції стає менше, а протез набагато зручніше в носінні.

Бюгельний протез на металевій основі з кламмерной фіксацією (вид зовнішньої поверхні)Показання до застосування бюгельних протезів.

Стоматологи вважають за краще ставити пацієнтам незнімні конструкції, так як вони не викликають у них почуття дискомфорту. Однак бувають випадки, коли в силу економічних причин або через стан здоров'я людей не може дозволити собі найефективніший спосіб відновлення зубів – імплантацію. В якості альтернативи ми пропонуємо пацієнту бюгельні протези.

Основні показання до установки бюгельних протезів – відсутність трьох зубів підряд, також можлива установка бюгельних протезів при значному відсутності зубів. Важливу роль при плануванні протезування бюгельних протезів відіграє стан зубів, що залишилися, їх розташування і стан слизової ясен в місці відсутніх зубів. У більшості випадків заміщення дефектів зубного ряду бюгельным протезом можливо без додаткової ортопедичної або хірургічної підготовки.

Адреса

м. Черкаси, вул. Надпільна, 289/1

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 09:00 - 20:00
Коментарі