Спорт, відпочинок - Тур 'Покрова на Хортиці'

Тур "Покрова на Хортиці"


  • Організатор:
  • Дата: Архів12 - 14 жовтня 2019
  • Тематика: туризм
  • Тип події: екскурсії, фестивалі, виставки, розважальні програми, ярмарки, свята
  • Ціна1150 грн
    • У вартості туру: транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, шоу козаків, страхування.

Фестиваль "Покрова на Хортиці" – це втілення національної культури і духовності, символ українського козацтва, уособлення боротьби за незалежність і свободу України. В цей день до Запоріжжя приїжджають гості з усієї країни, щоб вшанувати традиції української історії. Вже багато років поспіль на святкування з'їжджаються творчі колективи з усіх областей країни. Вхід на територію заповідника "Запорізька Січ" безкоштовний. Гостей свята чекає різноманітна програма. На території Запорізької Січі відбудеться молебень в Січовій церкві, концертна програма, інтерактивні програми для дітей і дорослих. Охочі можуть подивитися виступ театру "Січових козаків". Весь день для гостей працює ярмарок з сувенірами, стравами української кухні та напоями на будь-який смак.


Програма туру:

12 жовтня

24:00 – збір групи та виїзд до історико-культурного комплексу "Запорозька Січ", розташованого на о. Хортиця.

13 жовтня

08:00 – прибуття до Запоріжжя.

09:00 – 10:00 – Екскурсія по Національному заповіднику "Хортиця". Ми перемістимося на кілька століть назад у минуле і зануримося в цікаве і захоплююче життя відважних і сміливих запорозьких козаків. Тут здійснена реконструкція старовинної козацької фортеці. Козацькі курені, будинок кошового отамана, січова школа та дерев'яна церква відтворені за подобою козацьких січей. Ми побачимо місце, де в 2007 році знімали фільм за повістю М. В. Гоголя "Тарас Бульба".

10:00 – 12:00 – екскурсія по о. Хортиця з екскурсоводом.

12:00 – 13:00 – Виступ Січових козаків в історико-культурному комплексі "Запорозька Січ". Хортиця – це серце української культури, де народжувалася багата історія наших славетних пращурів. І де, як не на Хортиці, згадати про одну з найяскравіших, важливих і пам'ятних сторінок української історії – запорозьке козацтво? Ми запрошуємо вас здійснити подорож у світ унікальної, самобутньої культури козаків, і стати свідками справжніх козацьких баталій просто неба, серед мальовничої природи заповідної Хортиці.

14:00 – 17:00 – Час на обід. Екскурсія містом. Запорізька ГЕС. Вільний час.

* Факультативно відвідування музею техніки "Фаетон" (50 грн – дор / 25 грн - дитячий).

19:00 – виїзд до м. Черкаси.

14 жовтня

Орієнтовний час прибуття – 03:00.

Фото 2

Фільм'Тур "Покрова на Хортиці"' - фото 1
Фільм'Тур "Покрова на Хортиці"' - фото 2
Коментарі