Активний відпочинок і спорт в Черкасах - це можливість поповнити свою колекцію відчуттів і емоцій новими кадрами! Баскетбол і футбол - візитна картка Черкас. Воркаут, чемпіонати з більярду, веслування на каное, вітрильний спорт, бокс - ви можете вибрати спортивну подію за смаком і отримати масу задоволення. Зовсім недавно в Черкасах стали проходити щорічні чемпіонати з більярду.

Баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи", крім участі у всеукраїнських змаганнях, регулярно проводить майстер-класи для школярів, людей з обмеженими можливостями. Деякі змагання вже встигли стати традиційними: 14 років поспіль в місті проходять найбільш рейтингові змагання країни з фітнесу. Новинкою для Черкас стали національні змагання з автомобільного автослалому.
Активний відпочинок - це екстремальні стрибки з парашутом, ігрові види спорту, їзда верхи, скелелазіння, страйкболл, діггерство. Як кажуть, хтось живе від випадку до випадку, хтось - від зарплати до зарплати, а любителі спорту і активного відпочинку живуть від однієї гри до нового змагання, від одного екстремального вчинку до іншого.
більше