Спорт, відпочинок - Leopolis Jazz Fest 2019

Leopolis Jazz Fest 2019


  • Дата: Архів26 - 30 червня 2019

Leopolis Jazz Fest (Alfa Jazz Fest до 2017 року) - міжнародний джазовий фестиваль, який щороку проходить у форматі open-air в червні у Львові (Україна). Перший фестиваль успішно пройшов в 2011 році. Концерти за участю понад ста музикантів на трьох сценах у місті, понад 100 000 глядачів, близько 200 акредитованих журналістів – це історія Leopolis Jazz Fest. The Guardian включив фестиваль в список найкращих фестивалів Європи.

Фестиваль традиційно проходить на трьох сценах:

  • Головна сцена в парку ім. Б. Хмельницького -сцена імені Едді Рознера (місця у партері – по квиткам, вхід до парку – вільний)

    Ключові події Фестивалю відбуваються на головній концертній сцені ім.Едді Рознера, яка зручно розташована в Центральному парку культури ім. Богдана Хмельницького (вул. Болгарська, 4). У дні фестивалю сцена відкрита для входу гостей з 18-00 і до останньої ноти.

    Що є у партері. Корисно знати:

    * унікальна тентова конструкція, що захищає від дощу
    * бари, де можна перекусити та придбати напої (оплата тільки карткою Leopolis Jazz Card)  

    Гості, які не встигли придбати квитки на концерти сцени ім.Едді Рознера, мають унікальну можливість комфортно розміститися у пікніковій зоні парку та спостерігати за концертом на великих світлодіодних екранах.

  • Сцена на центральній площі Львова – площі Ринок (вхід вільний)

    Ця відкрита сцена розташована на найкрасивішій площі міста, де й буде дарувати музику всім гостям столиці Західної України.

    Площа Ринок – саме серце старого Львова,  оточена чудовим архітектурним ансамблем і безліччю кафе, ресторанів з відкритими терасами, що дозволять глядачам стежити за виступами джазових зірок за чашкою славнозвісної львівської кави. 

  • Сцена в історичній частині міста – подвір’ї палацу Потоцьких (вхід вільний)

Крім концертів джазових музикантів із різних країн світу, під час фестивалю відбуваються джем-сейшени, майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу.

Щороку в рамках фестивалю у Львові відбувається вручення Міжнародної музичної премії "Leopolis Jazz Music Awards" ім. Едді Рознера ("Alfa Jazz Music Awards" до 2017 року). Премія заснована з метою відзначення музикантів, які зробили вагомий внесок у розвиток джазової музики, а також із метою популяризації джазової музики. Переможець обирається шляхом голосування членами широкого кола експертів, серед яких музичні критики, видатні діячі культури, громадські та державні діячі, журналісти й підприємці з різних країн світу.

  1. Діє обмеження по кількості квитків на 1 особу: 4 квитки на один день фестивалю.
  2. Прохання не спізнюватись на концерт. Після початку концерту вхід до глядацької зали буде обмежено. Після третьої композиції інші відвідувачі можуть зайняти вільні місця у залі.
  3. Вхід з дітьми

Leopolis Jazz Fest не має вікових обмежень і запрошує всіх поціновувачів музики, включаючи навіть найменших. Діти до 5 років можуть відвідати концерти головної сцені ім. Едді Рознера за квитками дорослих без надання окремого місця. Для більш комфортного перегляду старших дітей пропонуємо придбати квиток з окремим місцем. Також важливо враховувати, що концерти на головній сцені проводяться у вечірній час з 19:00 до 22:30 і тривають близько 3,5 години.

Фан-зона – квитки, що надають право доступу на територію головної сцени без надання посадкового місця в партері. Власники квитків до Фан-зони можуть:

переглядати концерти за наявності місця в кінці партеру в спеціально відведеному місці;

зайняти після третьої композиції та оголошення ведучого вільні місця в залі;

переглядати концерти в межах фан-зони на великих світлодіодних екранах.

       4. Увага: наявність вільних місць в партері Не гарантована!

Можливість резерву квитків не передбачена. Квитки можна купити тільки онлайн на сайті фестивалю (оплата платіжною карткою MasterCard / VISA, після успішної оплати на електронну адресу буде надіслано  електронний квиток).

Перед оплатою платіжною карткою рекомендуємо звернутися до Вашого банку та перевірити, чи Ваша картка відкрита для здійснення інтернет платежів.

Електронний квиток може потрапити у папку "Спам" / "Небажана пошта", тому прохання перевірити дану папку.

 

Фото 1

Фільм'Leopolis Jazz Fest 2019' - фото 1
Коментарі