Спорт-бари

Спортбар – це улюблене місце відпочинку для людей, які жодного дня не можуть прожити без спорту. Якщо ви звикли переглядати найважливіші події зі світу спорту в компанії друзів за келихом пива – цей заклад для вас! Тільки в спорт-барі стерплять крики "Гол" або "Звідки у тебе ноги ростуть?!", смачно нагодують, дадуть змогу відсвяткувати довгоочікувану перемогу улюбленої команди і втішать, якщо вона програє. Тільки в спорт-барі ви зможете подивитися пряму трансляцію ігор і чемпіонатів з футболу, тенісу, баскетболу, хокею тощо. І тільки в цьому закладі вам запропонують багатий вибір пива та смачних закусок до нього, щоб перегляд гри був дійсно незабутнім.
Спорт-бари Черкас подарують вам незабутнє відчуття присутності: меню спорт бару, неповторна атмосфера, інтер'єр спорт бару – все це буквально перенесе вас на довгоочікуваний чемпіонат світу з футболу або на чергові зимові олімпійські ігри.
Ваш відпочинок стане по-справжньому казковим, тому що в спортбарі Черкас ви не тільки відпочинете з комфортом, а ще й зможете переглянути ігри на великому екрані в компанії друзів і скуштуєте смачні закуски до пива за демократичними цінами! Обирайте свій улюблений спортбар – і запитання, де подивитися футбол з друзями, більше не буде вас турбувати. Хочете зануритися в атмосферу драйву, спорту і позитиву – приходьте в спортивні бари Черкас!
більше
LUCKY STRIKE, боулінг-клуб
бул. Шевченка, 208/1, 4 поверх, ТРЦ "Любава"
більше