Правила сайту

Поточна версія Правил доступна на Сервісі in.ck.ua. Правила можуть змінюватися без попереднього повідомлення.

Будь-яка взаємодія користувача з Сервісом вважається фактом згоди користувача з поточними правилами. Копіювання і передрук будь-яких матеріалів з сайту in.ck.ua можливе тільки за наявності прямого активного посилання (на сайтах — гіперпосилання) на сайт in.ck.ua не далі першого абзацу.

 1. Поняття і визначення, використані в Правилах:
  1. Сервіс in.ck.ua - сайт, розміщений у мережі Інтернет за адресою: https://in.ck.ua, що містить Сторінки та програмне забезпечення, за допомогою яких Виконавець надає доступ Користувачеві до бази даних in.ck.ua.
  2. База Даних in.ck.ua - інформаційно-довідкова система, яка містить інформацію про товари і послуги, призначені для потенційних покупців (споживачів) товарів (послуг).
  3. Клієнт - користувач, який розміщує інформацію в Базі Даних Виконавця з метою інформування та рекламування своєї компанії, послуг, товарів серед Користувачів, а також з метою участі в інших проектах і Сервісах in.ck.ua.
  4. Персональні дані - дані, що містять будь-яку інформацію про Користувача (прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, адреса, сімейний стан, освіта, професія, місце роботи, інша інформація, пов'язана з пошуком роботи), які користувач вказує на свій ​розсуд.
  5. Контент - будь-яке інформаційно значуще Наповнення Сайту - тексти, графіка, мультимедіа - вся інформація, яку Замовник може розмістити на ресурсі in.ck.ua.
  6. Замовник (Клієнт) - особа, яка є замовником Послуг in.ck.ua.
  7. Матеріали - надані Замовнику інформаційно-рекламні матеріали, що містять інформацію про асортимент, ціни, характеристики, наявність у продажу товарів (послуг), інформацію про місце стаціонарних точок продажу Замовника, зображення, описи та інші узгоджені Сторонами Відомості про товарні Пропозиції і/або компанії Замовника. Також поняття Матеріали включає технічні дані, що дозволяють користувачу за допомогою Сервісу in.ck.ua переходити на веб-сайт замовника.
  8. Показ - розміщення/відображення Матеріалів на Сервісі in.ck.ua.
  9. Користувач - особа, яка є відвідувачем Сервісу in.ck.ua, переглядає сторінки Сайту та використовує сервіси Сайту за допомогою інтернет-браузера.
  10. Посилання - текстове посилання або зображення, яке за допомогою Кліка (Переходу) переадресовує Користувачів на веб-сайт Замовника.
  11. Веб-сайт Замовника - сайт у мережі Інтернет, що містить інформацію про товари і послуги Замовника, призначений для потенційних покупців (споживачів) товарів (послуг).
  12. Послуги in.ck.ua - послуги Виконавця, що надають можливість розміщення, редагування матеріалів на Сервісі in.ck.ua, а також використання інших сервісів, що надає Виконавець Замовнику.
  13. Розміщення - розміщення матеріалів Замовника на Сервісі in.ck.ua у порядку черги подачі заявок Замовника на Послуги in.ck.ua.
  14. Сторони погодилися, що інформація, розміщена на цьому сервісі, є комерційною, і здебільшо Культивуванняго рекламною, а отже, має рекламний характер, спрямований на залучення до користування комерційними послугами.
  15. Виконавець залишає за собою право не розкривати імена і будь-які відомості про Користувача і Замовника, крім випадків, передбачених законом. Виконавець зобов'язується ретельно зберігати всі відомості, які стали відомими йому про користувача, в тому числі відомості, що становлять конфіденційну інформацію та персональні дані користувача відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», від третіх осіб, крім випадків, коли така інформація повинна бути передана органам державної влади відповідно до закону, і тільки за умови, що така інформація добровільно надана Користувачем.
 2. Правила розміщення інформаційно-рекламних матеріалів
  1. Всі Замовники Сервісу in.ck.ua розміщують інформацію на Сервісі відповідно до цих Правил. Підставою для розміщення рекламних Матеріалів на сайті є підписання оформленого відповідно до чинного законодавства Договору (для юридичних осіб), а також внесення оплати.
  2. Розмістити актуальні інформаційно-рекламні Матеріали на Сервісі in.ck.ua можна шляхом надання Виконавцю для розміщення заповненого Замовником файлу з інформаційно-рекламними Матеріалами.
  3. Усі розміщені на цьому сайті рекламні об'єкти і рекламна інформація надані Замовниками Виконавцю в електронній формі і не свідчать про наявність будь-яких комерційних чи некомерційних зв'язків між Виконавцем і Замовником або про достовірність наданих йому даних.
  4. Всі інформаційно-рекламні Матеріали повинні містити правдиву інформацію. Інформація, надана Замовником, розцінюється як достовірна, точна і повна і не підлягає додатковій перевірці на предмет достовірності, точності або повноти.
  5. Забороняється розміщення інформаційно-рекламних матеріалів про Замовника:
   • із зазначенням адреси, яка не відповідає фактичному місцерозташуванню юридичної особи;
   • з текстами, набраними ВЕЛИКИМИ літерами (за винятком абревіатур) або з текстами, в яких використовується розрядка (написання слів із пробілами між буквами);
   • із зазначенням номера телефону, за яким неможливо зв'язатися з цим користувачем;
   • з безліччю граматичних, пунктуаційних або синтаксичних помилок;
   • з описом на трансліті;
   • з SEO-спрямованим описом (безглуздий набір ключових слів);
   • з порушеннями правил оформлення окремих рубрик;
   • з текстами, які містять посилання з автоматичного перенаправлення Користувачів Сервісу на інший інтернет-сайт, за умови, що зараз інтернет-сайт не належить особі, яка розмістила таку інформацію;
   • з текстами, які містять множинні посилання з автоматичними перенаправленнями на інші інтернет-сайти, включаючи посилання, надані так званими партнерськими CPA- мережами.
  6. Забороняється розміщувати інформацію, заборонену до поширення чинним законодавством України (включаючи, але не обмежуючись, інформацією із зазначених нижче пунктів):
   • Оголошення про продаж товарів або послуг від приватних осіб.
   • Розробка, виготовлення спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку, інших засобів неоголошеного отримання інформації, торгівля спеціальними технічними засобами для зняття інформації з каналів зв'язку, іншими засобами неоголошеного отримання інформації (мікронавушники, брелоки-камери, окуляри з вбудованою камерою, годинники-камери, радіоелектронні та спеціальні технічні засоби, таке інше).
   • Культивування рослин, включених до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затверджених Кабміном, розробка, виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізація (відпуск), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку.
   • Інформація про користувача, яка не відповідає дійсності.
   • Інформація про програми винагороди користувачів за натискання на рекламні оголошення, пропозиції щодо виконання пошуку, перегляду сайтів або читання листів, інформація про рекламу заробітку в інтернеті, інформація, пов'язана з мережевим маркетингом, фінансовими пірамідами.
   • Інформація, яка не пов'язана з веденням господарської діяльності, включаючи, але не обмежуючись: особисті фотоальбоми, фан-клуби футбольних клубів, фан-клуби музичних груп, сайти для спілкування, ігрові сайти.
   • Людські органи, донорські послуги.
   • Тварини і рослини, занесені в список міжнародної конвенції СІТЕС (про торгівлю рідкісними та зникаючими видами флори і фауни). Оголошення про продаж тварин, вирощених в розплідниках, але включених у Міжнародну Червону книгу, має обов'язково містити: правильне і повне найменування тварини, назва розплідника і/або посилання на офіційний сайт розплідника.
   • Шкури та вироби зі шкур, роги, кінцівки і опудала рідкісних тварин, а також видів, які перебувають під загрозою зникнення.
   • Піратські оптичні носії з нелегальними копіями фільмів, музики, ігор.
   • Контрабандні товари і крадене майно.
   • Транспортні засоби, що перебувають в розшуку; без документів.
   • Продаж і купівля державних нагород (нагороди про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні).
   • Іноземна валюта та/або інші валютні цінності.
   • Підроблені грошові знаки і підроблені знаки поштової оплати.
   • Акції та інші цінні папери, що належать третім особам.
   • Чинні (зокрема й з простроченим терміном дії) державні посвідчення особи і документи будь-яких існуючих країн світу (паспорти, id-карти, права, студентські квитки, залікові книжки, дипломи, проїзні квитки, перепустки, дозволи, сертифікати, ліцензії та інше), а також бланки цих документів.
   • Виготовлення та продаж номерних знаків (стандартних, іменних, елітних тощо), послуга відмотування пробігу автомобіля.
   • Спамерські бази, товари і послуги, які можуть сприяти несанкціонованій розсилці.
   • Бази даних, що містять персональні дані.
   • Матеріали, що містять державну, банківську або комерційну таємницю.
   • Інформація, що порушує авторські права третіх осіб, патентне право, комерційну таємницю, копії сайтів або окремо взяті сторінки, зображення і тексти, розміщені в інтернеті, якщо копіювання заборонено власниками оригіналу.
   • Матеріали, що порушують таємницю приватного життя, що посягають на честь, гідність і ділову репутацію громадян і юридичних осіб.
   • Шахрайство, вимагання, прохання чи пропозиція матеріальної допомоги і підтримки в будь-якій формі, зокрема оголошення «стану спонсором», «шукаю спонсора», «здійсню матеріальну підтримку», «шукаю матеріальну підтримку», «комерція» і подібне.
   • Матеріали, які можуть використовуватися як наклеп на людину або групу людей.
   • Заклики до страйку, протесту, пропозиції взяти участь в будь-яких аукціонах, лотереях і подібне.
   • Анкетні дані або списки адрес електронної пошти.
   • Активатори програм, ключі компакт-диска, реєстраційні номери, пропозиції без оригінального програмного забезпечення.
   • Браконьєрські інструменти та обладнання (електровудки, сітки і подібне), а також послуги з їх виготовлення.
   • Облікові записи месенджерів (ICQ, Skype і подібне), адреси електронної пошти, акаунти соціальних мереж.
   • Послуги, пов'язані з пропозицією допомоги в системах азартних ігор, які містять парі.
   • Інформація, пов'язана з розповсюдженням будь-якого виду порнографії, інформація про послуги сексуального характеру або іншу подібну інформацію, що має сексуальний характер.
   • Сумнівні пропозиції роботи, в тому числі в мережі Інтернет без вказання фізичної адреси і прямих контактів роботодавця (робота для всіх, обробка електронної пошти вдома, робота без вкладень і подібне).
   • Послуги гіпнотизерів, екстрасенсів, ворожок, спіритів, астрологів, чаклунів, віщунів, інших осіб, які оголошують або вважають себе здатними передбачати події, впливати на людей, духовний світ, майно, довкілля шляхом використання надприродних здібностей або сил.
   • Інформація про товари із зазначенням ціни в іноземній валюті, без вказівки еквівалентної ціни в гривнях.
   • Інформація, пов'язана з пропагандою і/або закликами до насильства, расової ненависті, протиправних дій.
   • Інформація, пов'язана з дискримінацією за національною, расовою, релігійною, статевою та іншими ознаками.
   • Ненормативна лексика, а також образливі висловлювання, в тому числі расистського і релігійного змісту.
   • Опис і/або коментарі щодо будь-яких способів шахрайства і/або вимагання.
   • Спам-розсилки, в яких міститься посилання на портал, а також сайти, створені на платформі порталу.
   • Спам, шкідливі програми, призначені для порушення нормального функціонування або знищення інших програм, серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в інтернеті, а також посилання на таку інформацію.
   • Медичні препарати, за винятком медичних препаратів, які відпускаються без рецепта лікаря та які не внесені центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров'я до переліку лікарських засобів, заборонених до рекламування, при цьому діяльність так званих «Інтернет-аптек», тобто розміщення рекламних оголошень з технічною можливістю оформлення заявки на покупку товару, заборонена.
   • Торгівля тютюновими виробами або їх замінниками, а також їх виробництво.
   • Виробництво та реалізація нарізної та гладкоствольної мисливської зброї.
   • Курильні суміші, «мікси» та інша сумнівна продукція, призначена для куріння.
   • Незаконно отримана приватна та конфіденційна інформація.
   • Інформація про товари та послуги, які підлягають обов'язковій сертифікації або реалізація яких вимагає наявності спеціального дозволу, ліцензії, у разі відсутності відповідних сертифікатів, дозволів, ліцензій.
   • Забороняється розміщувати інформацію про товари і послуги, які підлягають обов'язковій сертифікації або реалізація яких вимагає наявності спеціального дозволу, ліцензії, у разі відсутності відповідних сертифікатів, дозволів, ліцензій (ст. 9 ЗУ «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» від 01.06.2000 № 1 775 -III). Без відповідних ліцензій / сертифікатів забороняється розміщувати інформацію про реалізацію таких товарів або послуг (включаючи, але не обмежуючись): виробництво вибухових матеріалів промислового призначення; виробництво особливо небезпечних хімічних речовин; операції у сфері поводження з небезпечними відходами, збирання і заготівля окремих видів відходів як вторинної сировини (згідно з переліками); виробництво, продаж та ремонт вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду.
   • Виготовлення бланків цінних паперів, документів суворої звітності (згідно з переліком Кабміну).
   • Публікація інформації, що сприяє розпалюванню расової, національної або релігійної ворожнечі.
   • Публікація інформації, що завдає шкоди здоров'ю, моральному та духовному розвитку неповнолітніх.
   • Публікація інформації, що містить інструкції зі здійснення дій, спрямованих на порушення даних Правил.
  7. Виконавець залишає за собою право відмовити/блокувати розміщення матеріалів про Користувача або Замовника в межах Сервісу у випадках:
   1. надання даних для розміщення матеріалів, що не відповідають Правилам;
   2. розміщення Замовником Матеріалів, які не відповідають вимогам законодавства України;
   3. нездійснення оплати;
   4. розміщення Замовником матеріалів та/або дій Замовника, пов'язаних з поширенням в мережі Інтернет за допомогою Сервісу in.ck.ua інформації, що порушує права третіх осіб, неетичної, наклепницької інформації і/або дій Замовника, що завдають шкоди Виконавцю, майну Виконавця, Сервісу in.ck.ua.
  8. У разі недотримання Замовником зазначених нижче критеріїв, Виконавець не несе відповідальність за своєчасність розміщення, редагування, додавання і видалення інформації, наданої Замовником.
 3. Вимоги до контенту:
  1. Вимоги до формату контактної інформації
   • назва компанії, опис (щонайменше один абзац);
   • логотип компанії (мінімальний розмір 128х128 пікселів);
   • фізична адреса (офісу або іншого приміщення, куди клієнти можуть звернутися за послугами або товарами);
   • електронна пошта (на сайті вона прихована), номер телефону (щонайменше один номер).
  2. Вимоги до формату фото для головного слайдеру
   • обов'язкові фото екстер'єру (зовнішнього вигляду офісу, вивіски, будівлі), інтер'єру (внутрішнього офісного приміщення) або співробітників в процесі роботи;
   • горизонтальна орієнтація зображень;
   • мінімальний розмір 600х400 пікселів;
   • відсутність вотермарків (логотипу, імені сайту) на зображенні;
   • забороняється розміщення в слайдері рекламних банерів будь-якого виду.
  3. Вимоги до формату інформації в розділі "Послуги"
   Важливо! Заливка послуг та періодична зміна інформації про послуги проводиться тільки на основі файлу-шаблона. Файл-шаблон надається Виконавцем для заповнення Замовником.
   • назва послуги, опис (3-5 речень унікального тексту);
   • фото до 10 мб кожне, бажано горизонтальній орієнтації, мінімальний розмір 600х400 пікселів;
   • ціна (формати: 123 грн / до 123 грн / від 123 до 124 грн).
  4. Вимоги до формату інформації в розділі "Товари"
   Важливо! Заливка товарів та періодична зміна інформації про товари провадиться тільки на основі файлу-шаблона. Файл-шаблон надається Виконавцем для заповнення Замовником.
   • назва товару, опис, властивості;
   • фіксована ціна (формат: 123 грн);
   • кожне фото підписана, має унікальну назву;
   • фото до 10 мб кожне, мінімальний розмір 600х400 пікселів.
  5. Вимоги до формату інформації в розділі "Меню"
   Важливо! Заливка меню та періодична зміна інформації про меню проводиться тільки на основі файлу-шаблона. Файл-шаблон надається "Виконавцем" для заповнення "Замовником"
   • назва страви, інгредієнти;
   • фіксована ціна (формат: 123 грн), вага, інгредієнти;
   • фото до 10 мб кожне, мінімальний розмір 600х400 пікселів;
   • кожне фото підписана, має унікальну назву.
  6. Вимоги до формату інформації в розділі "Акції"
   • назва акції, опис;
   • період дії (бажано);
   • фото до 10 мб кожне, бажано горизонтальній орієнтації, мінімальний розмір 600х400 пікселів.
  7. Вимоги до формату інформації в розділі "Події"
   • заголовок, опис;
   • дата і час;
   • фото до 10 мб кожне, мінімальний розмір 600х400 пікселів;
   • адреса та місце проведення події;
   • ціна, якщо подія платна (формати: 123 грн. / до 123 грн. / від 123 до 124 грн).
  8. Вимоги до формату інформації в розділі "Фото, відео"
   • назва альбому (фото та відео групуються в альбоми);
   • фото до 10 мб кожне, бажано горизонтальної орієнтації (мін. 600х400 пікселів) або вертикальної (мін. 600х600 пікселів);
   • відео (мін. 640х480 пікселів), завантажте його на www.youtube.com і надайте посилання;
   • назва фото повинні відповідати позиції в альбомі (1,2,3...), в інших випадках фото будуть додаватися в випадковому порядку.
  9. Вимоги до формату інформації в розділі "Вакансії"
   Важливо! Заливка вакансій і періодична зміна інформації про вакансії проводиться тільки на основі файлу-шаблона. Файл-шаблон надається "Виконавцем" для заповнення "Замовником"
   • назву вакансії;
   • заробітна плата (сума або тип: за результатами співбесіди/договірна);
   • досвід роботи;
   • вимоги, обов'язки.
  10. На сайті заборонено
   • несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, відеозаписів, зображень, авторські права на які належать третім особам;
   • пропаганда комп'ютерного та аудіо-відеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли і / або сайти, якi безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти).