Чому кандидати приховують бажаний рівень зарплати?Більше третини кандидатів на вакансію не вказують бажаний рівень зарплати. |
22 липня 201435661 |
Не вказуючи бажаний рівень зарплати, ви автоматично знижуєте свої шанси отримати нову роботу. Такий висновок зробили працівники проекту JobFine після аналізу 6 тисяч історій працевлаштування.
Серед 87% працевлаштованих у підсумку шукачів усього 15% не згадували про бажану зарплату. Це питання вони хотіли обговорити особисто під час співбесіди. А ось із тих 13%, які так і не знайшли роботу, побажали зберегти в таємниці бажаний рівень оплати праці більше третини опитаних.
Експерти радять вказувати бажаний рівень зарплати, хоча б тому, що HR-менеджери фільтрують пропозиції претендентів за цим параметром. Якщо ви не вказали зарплату, ваше резюме просто не буде в пошуковій видачі за запитом кадровика.
А у разі особистої зустрічї треба поводитися трішки інакше. Роботодавці більш лояльно ставляться до тих, хто не називає конкретні цифри. Вони вважають таких людей більш гнучкими і готовими до діалогу.
Чому кандидати не вказують бажаний рівень зарплати?
- 15% хочуть "вибити" більш високий рівень зарплати.
- 11% насправді готові на будь-яку ставку.
- 13% забули заповнити графу "зарплата".
- 8% назвали відразу кілька факторів.
Цікаво, що чоловіки на 7% частіше приховують свої зарплатні очікування.
Мда. С такими зарплатами разве можно вообще нормально жить и обеспечивать семью? Думаю ответ очевиден. По-моему реальный выход это ехать в ту же Польшу, ну вот посмотрите заработные платы там https://www.eurabota.ua/poland/q-крановщик и сравните с нашими. Да и если кто-то знакомый там побывал то уже как-то спокойнее ехать, не думая, что тебя там "кинут". А вообще, именно поэтому поляки уже давно довольно таки хитро используют наш труд там, оплачивая его в два раза меньше, чем в некоторых других странах Европы. К примеру, можно сравнить вакансии и зароботные платы Польши и той же Германии Причем на одну и ту же вакансию может быть разница в зарплате чуть ли не в 500-600 долларов, а и иногда и евро. Но наши упертые прутся все равно в Польшу, ибо это привычно и язык более похож на наш. На этом и страдаем за копейки.