Чоловіки чи жінки: хто заробляє більше?

Державна служба статистики опублікувала дані по заробітній платі чоловіків і жінок.

8 червня 20175671
'Чоловіки чи жінки: хто заробляє більше?'

В Україні жінки заробляють менше. Середня зарплата штатних представниць прекрасної статі за перші три місяці цього року склала 5612 гривень. Чоловіки ж заробляли в середньому 7160 гривень.

Статистику подали за різними видами економічної діяльності, починаючи від сільського господарства і промисловості та завершуючи сферою освіти і культури. Цікаво, що серед усіх названих сфер діяльності не було жодної, в якій прекрасна стать отримувала би більше.

Різниця між зарплатами чоловіків і жінок найбільше проявляється у сфері страхування та фінансів: чоловіки-фінансисти отримували 16118 гривень, а жінки – 9793 гривень. Найбільш несуттєва різниця між "чоловічою" та "жіночою" зарплатою зафіксована в сфері адміністративного обслуговування: чоловікам тут платили 5151 гривню, а жінкам – 5130 гривень.

За даними Держстату України. Інформація про юридичних осіб з кількістю найманих працівників від 10 осіб. Без урахування даних Автономної республіки Крим, Севастополя та міст проведення АТО.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
  • Фото

    Смотрю я на предложенные заработные платы и просто в ступор впадаю. Это просто кошмарный уровень зарплат. С такими ценами и тарифами за коммунальные услуги, нужно 7 тысяч ставить минималку, а не среднюю зарплату по стране. Ну серьезно, посмотрите зарплаты в той же Польше https://www.eurabota.ua/poland/q-мойщик и сравните с нашими, ощущаете разницу? А ведь страна совсем рядом с нами, не больше нашей и ни чем, казалось бы, не должна превосходить нас. Но вот только мы теперь ездим к ним на заработки, за товарами многими и тд, а не они к нам. Я вот сейчас получаю 8500 у нас в стране, мне одному этого впритык хватает, ибо на машину много идут (с бензином по 32 гривны-то) да и на продукты с квартирой тоже прилично. Но одному еще ладно, можно прожить, а если семья? А если двое-трое детей? Это кошмар, в общем.