Психотерапевти, психіатри

Практично кожна людина в певний період життя зіштовхується з тими чи іншими психологічними проблемами. Але, на жаль, дуже мало людей приходять до справжнього сертифікованого фахівця, щоб вирішити свої проблеми. Психіатр і психотерапевт в Черкасах – саме ті лікарі, які займаються діагностикою та лікуванням психічних розладів, захворювань, неврозів, панічних атак тощо. За статистикою, близько 30% здорового населення потребують допомоги лікаря-психіатра. Дитячий психіатр обов'язково обстежує малюків у стані посттравматичного шоку, активно працює з дітьми, позбавленими батьківського піклування.
Психіатр у Черкасах – це лікар, який має відповідну медичну освіту. Такий фахівець проводить консультації здорових людей, здійснює лікування і реабілітацію людей з психічними відхиленнями, проводить оцінку та огляд людей, необхідний у певних випадках. До психіатра звертаються як люди з психічними відхиленнями, так і пацієнти, які страждають депресією, різними фобіями, тривалим безсонням, затяжними тривожними станами, посттравматичним шоком і епілепсією. Похід до психіатра нічим не відрізняється від відвідування будь-якого іншого лікаря.
Психотерапевт в Черкасах – це лікар, який має право займатися психотерапією. Такий фахівець використовує як медикаментозні, так і психологічні прийоми лікування. Психотерапія може бути як короткою, так і тривалою, груповою або індивідуальною – тут все залежить від особливостей розладу та перебігу хвороби. Сьогодні лікарі-психотерапевти використовують різні немедикаментозні методики – арт- і музичну терапію, танці, гіпноз тощо. Психотерапевт в Черкасах – універсальний лікар, до якого можна звертатися за психологічною та медикаментозною допомоги.
Щоб визначити, до якого лікаря звертатися, для початку окресліть спектр проблем, з якими потрібно впоратися. На нашому сайті ви можете знайти адреси, телефони психіатра і психотерапевта в Черкасах, а також більш детально ознайомитися з підходами і методиками, які використовують ці фахівці.
більше
Центр відновної медицини та соціально-психологічної допомоги
вул. Верхня Горова, 178, зупинка Пастерівська, поряд готель "Апельсин"
більше
СВАРГА, комплексна система знань, фізичних, енергетичних, дихальних і медитативних практик
вул. Небесної Сотні, 105, оф. 419, будинок побуту "Славутич" (центр "Еволюція")
більше