Юний музикант прославлятиме Черкаси на міжнародних конкурсах в Італії

Гордість Черкас, Роман Сапунцов, їде на конкурси баяністів і акордеоністів. 
7 вересня 20174410
'Юний музикант прославлятиме Черкаси на міжнародних конкурсах в Італії'

У вересні в Італії відбудуться одразу два конкурси, де братиме участь талант із Черкас – "Премія міста Кастельфідардо" та "Премія міста Ланчіано". За словами Надії Качор, викладача-методиста Черкаської музичної школи № 3, участь у таких конкурсах є надзвичайно престижною. Роман отримав особисте запрошення від директора одного із конкурсів – Володимира Зубицького – відомого музиканта та композитора, вихідця з України. 

"Українська дитина, наш хлопчик, вражає журі європейських конкурсів", – із гордістю говорить про Романа його викладачка Надія Качор. Вона займається із Романом уже 2 роки, відтоді як родина хлопчика була змушена покинути Авдіївку і переїхати жити до Черкас. Найбільшою перепоною для участі хлопця в конкурсах було фінансування. Пошук меценатів для оплати поїздки і проживання за кордоном тривав три місяці. Викладач зазначає, що цього разу їм дуже пощастило, адже майже всі витрати взяла на себе група компаній “UKRAVIT”.

  • Фото 1 - Юний музикант прославлятиме Черкаси на міжнародних конкурсах в Італії
  • Фото 2 - Юний музикант прославлятиме Черкаси на міжнародних конкурсах в Італії
  • Фото 3 - Роман Сапунцов із мамою і викладачем

У свої 14 років юнак здобув вже 16 престижних музичних перемог. Сьогодні про його талант говорить Європа, а бачити Романа Сапунцова своїм студентом хочуть найкращі українські консерваторії.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі