Театр-студія покаже прем'єрну виставу “The Zoo Story”

Новостворена черкаська театр-студія “PROtest” покаже містянам “The Zoo Story” за однойменною п’єсою американського драматурга Едварда Олбі.

27 вересня 2016937
'Театр-студія покаже прем'єрну виставу “The Zoo Story”'

Мистецьким керівником проекту є Сергій Проскурня, режисер вистави – Сашко Демешко. У ролях – актори Черкаського театру Шевченка, заслужений артист України Микола Зайнчківський та Павло Гончаров.

"Якщо ми не вміємо спілкуватися і не розуміємо одне одного, то для чого ми придумали це слово – "любов"? Едвард Олбі сміливо відкриває світ, який втратив свою внутрішню цілісність… У п’єсі “The Zoo Story” він зобразив безглуздість існування в світі, де смерть і життя є “відкритою можливістю”.

Для підготовки цієї вистави знадобилося 2 місяці. П'єса – це своєрідний маніфест студії, ми хочемо перевернути свідомість інших людей і викликати бажання стати особистістю. Зіграти такі відчуття – це складно, але ще складніше було знайти час для проведення репетицій. Це театр-студія, безліч речей доводилося робити самостійно. Навіть елементарні речі ми робили власноруч: проводили світло, привозили апаратуру для музики. Тому в цій студії у нас інші відчуття, ми любимо її, бо тут все просякнуто нашою енергією. 
Павло Гончаров
Павло Гончаров
актор
 

  • Фото 1 - Черкаська театр-студія покаже прем'єрну виставу “The Zoo Story”
  • Фото 2 - Черкаська театр-студія покаже прем'єрну виставу “The Zoo Story”
  • Фото 3 - Черкаська театр-студія покаже прем'єрну виставу “The Zoo Story”
  • Фото 4 - Черкаська театр-студія покаже прем'єрну виставу “The Zoo Story”

В майбутньому театр-студія планує не просто показувати вистави, а й організовувати літературні вечори, проводити майстер-класи та конференції, влаштовувати творчі зустрічі. Це місце для внутрішнього протесту проти звичайної загальноприйнятої буденності.

Прем’єрні покази вистави “The Zoo Story” відбудуться у 30 вересня о 20:00, 2 жовтня о 18:00 та 3 жовтня о 20:00 за адресою: бульвар Шевченка, 274/1, 3-ій поверх (над "Некафе").

Наталя Савченко

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі