Крутий спуск по-черкаськи

На День міста в Черкасах вдруге відбулися перегони на саморобному транспорті.

16 вересня 2018692
'Крутий спуск по-черкаськи'

Автівки із пінопласту, матраца, офісних меблів та інших підручних матеріалів – на таких учасники перегонів змагалися на швидкість у Черкасах. В історичному центрі міста на Замковому узвозі водії в автівках без двигунів долали смугу перешкод. У змаганнях взяли участь 14 команд.

Над автомобілем "Тесла" Антон Товстоп’ят разом із друзями працював дві ночі. Більшість деталей для саморобного авта взяли з велосипеда. Інші – шукали по міських центрах продажу запчастин.

Запчастини купили на металобазі, гальма взяли гідравлічні з велосипеда. Сидіння – це обрізаний і прикручений офісний стілець. В принципі збирали усе за два вечори після роботи. Ми в минулому році також брали участь у цих змаганнях. Взяли той автомобіль, хотіли зробити з нього щось краще. Але за браком часу не встигли всього і створили такий транспорт. Обшили плівкою. Після змагань, можливо, переробимо машинку на щось веселіше.

Антон Товстоп’ят
Антон Товстоп’ят
учасник перегонів
 

  • Фото 1 - Крутий спуск по-черкаськи
  • Фото 2 - Крутий спуск по-черкаськи
  • Фото 3 - Крутий спуск по-черкаськи
  • Фото 4 - Крутий спуск по-черкаськи

Ідею перегонів організатори запозичили у колег із Європи. Перед початком змагань організатори на звичайному авто протестували трасу. Транспорт учасників перед змаганнями теж перевіряють.

До фіналу дісталися не всі. Конструкція "Офіс на колесах" не витримала першої перешкоди та розвалилася на очах у глядачів. Водій саморобної автівки не постраждав. Перемогла у змаганнях автівка №9 під назвою "Маховик". Її зібрали учні Черкаського автодорожнього ліцею. Їхнє авто подолало відстань у 237 метрів за 45 секунд.

Вмикайте відео, щоб побачити, як все відбувалося.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі