Черкаських школярів запрошують взяти участь в історичному квесті

Діти шукатимуть скарби козацького міста.

5 жовтня 20177850
'Черкаських школярів запрошують взяти участь в історичному квесті '

Щоб стати частиною історії міста, школярі можуть спробувати зварити чарівне зілля, зробити селфі, подорожувати невідомими вулицями обласного центру чи знайти інформацію про історію Черкас у бібліотеках. Виконати такі завдання дітям пропонують в рамках проекту "Медіачелендж: скарби козацького міста", який стартує в Черкасах 12 жовтня.

Щотижня на інтернет-сайті in.ck.ua, у веб-версії "Нової Доби" та на сайті "Прочерк" публікуватимуть короткі оповідання, де школярі зможуть знайти підказки для розгадки квесту. Участь у проекті можуть брати діти віком від 11 до 18 років. Організатори дозволяють об’єднуватися у групи по 6 осіб або ж вирішувати загадки самостійно.

Працівниця Черкаської обласної бібліотеки для дітей і реалізаторка проекту Олена Желєзняк продумує локації квесту та відповідає за літературну частину.  В оповіданнях вже зашифрувала підказки. В основі її художніх творів -  розповіді про трьох дітей, які люблять подорожувати. Пані Олена переконана, що "скарб вартий тижнів напружених пошуків".

  • Фото 1 - Участь у проекті можуть брати діти віком від 11 до 18 років. Організатори дозволяють об’єднуватися у групи по 6 осіб
  • Фото 2 - Черкаських школярів запрошуються взяти участь в історичному квесті

Головний приз організатори поки що тримають в секреті. Окрім переможця, який знайде суперприз, розгадавши квест, подарунки отримають і інші учасники. За виконання кожного завдання дітям нараховуватимуть бали. Призи отримають ті квестери, які наберуть у сумі найбільшу кількість балів.

Для участі у проекті "Медіачелендж: скарби козацького міста" необхідно зареєструватися і заповнити анкету. Всю інформацію про квест можна знайти тут.

Слідкуйте за ходом квесту на нашому сайті – ми публікуватимемо завдання у спеціальному пості.

Ірина Філенко

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі