Insta-стіни у Черкасах: де знайти фон для крутих фото?Блогери розповідають, як сфотографуватися біля будівлі та обробити світлину, щоб вона зібрала багато лайків. |
29 вересня 201752760 |
Нетлінні селфі та предметні фото можуть переплюнути хіба що фото біля незвичайних стін. Не потрібно далеко їздити, щоб їх знайти. Ми запитали блогерів, де в Черкасах можна зробити цікаві фото і за допомогою яких додатків їх обробити.
Головне – щоб на фото була людина. Кава, квіти, руки чи щось подібне на такому ж фоні збирає вдвічі менше лайків
Юлія створила профіль в Instagram ще на третьому курсі університету, коли не було ніяких сторіз, діректа та інших функцій. Лише квадратні фото, 15-секундні відео й цікаві на той час фільтри. Зараз Юлія докладає зусиль, щоб вести профіль в одному кольорі та збільшувати кількість підписників. У планах – розвивати акаунт, щоб заробляти на ньому. Кумирами в цій справі називає блогерів @sala4ka та @lia_obri.
@kaminskaaaaa радить
- стіни ДК "Дружба народів";
- біла стіна на третьому поверсі ЧНУ;
- дерев'яна стіна храму Білого Лотоса.
Фото біля стін подобаються людям, тому що фон не відволікає від основного об'єкта, а інколи навіть доповнює його
Валерія почала вести сторінку в Instagram у 2015 році. Тоді дівчина вперше була за кордоном і хотіла ділитися враженнями. Спочатку її світлини розказували про життя в Черкасах і польському Бидгощі. Зараз їй до вподоби архітектура та красиві стіни. Валерія стала активно розвивати свій профіль, працювати над якістю обробки фото й інформативними описами. Зізнається, завдяки цьому зростає статистика акаунта.
Для обробки я використовую фільтри у VSCO та Snapseed – для корекції точок і висвітлювання певних частин фото. Рідко, але використовую Avatan для створення ефекту гладкої шкіри та Photoshop Fix, коли треба прибрати зайві об'єкти в кадрі. Частіше – Adobe Sketch для створення мазків фарби і PicsArt для зміни кольорів. Загалом, фото біля стін подобаються людям, тому що фон не відволікає від основного об'єкта, а інколи навіть доповнює його.
@valeriealexx радить
- ролети дверей на бульварі Шевченка, 355;
- автостанція на вулиці Остафія Дашкевича, 40.
Не можу сказати, що певний вид фото найпопулярніший. Не важливо, зроблена світлина біля стіни, це селфі або флетлей
Перше фото Юлії опубліковане навесні 2014 року без будь-яких підписів. Зараз вона пише довгі тексти та сама називає себе інстаодержимою. Акаунт Юлі – особистий щоденник, де вона показує своє справжнє життя.
Для корекції світлин використовую Snapseed. У цьому додатку змінюю яскравість, контраст, баланс світла, структуру. Інколи використовую інструмент "пензель". А потім накладаю фільтри у VSCO. Улюблені – HB2 и A6. Ще мені подобаються фото, зроблені "під плівку". Тому використовую інструменти "вицвітання" та "зернистість" або додаток Nebi.
@yuliamurovana радить
- стіна на вулиці Різдвяній, 65;
- вулиця Грушевського 97/1;
- стіни ДК "Дружба народів",
- "Спутник Dance", ТРЦ “Любава”.
Ти шукаєш ці стіни, позу обираєш... А лайків менше. Живі випадкові фото більше подобаються аудиторії
Аня створила акаунт, коли навчалася на третьому курсі в університеті. Тоді вона різко схудла, і це стало основною тематикою профілю. Світлини дівчини часто публікували @likeworkout і @bon_app, завдяки цьому сформувалася її перша тритисячна аудиторія. Зараз на неї підписані майже п'ять тисяч осіб. Та попри такі показники, Аня скаржиться на ранжування стрічки Instagram і, як наслідок, меншу активність на сторінці.
Для обробки використовую такі програми: Snapseed – для корекції тепла, яскравості, тіней, температури; ColorPop і AirBrush – для якісних селфі. Інколи висвітлюю фото, додаю насиченості та різкості безпосередньо в Instagram.
@anyutatkachenko радить
- стіни річпорту;
- стіни Податкової служби по Хрещатику.
Знаєте інші цікаві місця чи хочете зробити фото, як у наших героїнь? Поділіться ними! Публікуйте фото в Instagram з хештегом #inckua_insta.
Христина Делікатна