Черкаські кав'ярні та бариста визначали найкращих на "Kava Fest"

Кава на піску і "ароматні" чокери – у Черкасах відбувся щорічний фестиваль поціновувачів кави "Kava Fest".

11 листопада 201611900
'Черкаські кав'ярні та бариста визначали найкращих на 'Kava Fest''

"Kava Fest" зібрав черкащан, які люблять кавові напої і мріють "вивідати" тонкощі їхнього приготування. На заході гості обрали найкращу кав'ярню міста і найкращих бариста, а також змогли насолодитися цікавим шоу від кавових майстрів.

У нашому місті кавовий фестиваль проводиться вже вдруге. Цьогоріч представлені три зони. Перша – фестивальна, де розташовані стенди кав'ярень. Друга – професійні лекторії від шеф-бариста нашого міста. Це розвивальні лекції, майстер-класи, різноманітні інформаційні заходи. Третя – найгарячіша локація – битва бариста.

Антоніна Яхтер
Антоніна Яхтер
організатор "Kava Fest"
 

Всі гості могли скуштувати смачну каву від черкаських кав'ярень, а також поласувати солодощами та випічкою від майбутніх кулінарів з ЧДТУ. У майстрів хенд-мейд можна було придбати тематичні сувеніри, мило і портрети, намальовані за допомогою кави.

 • Фото 1 - У Черкасах визначали кращі кав'ярні
 • Фото 2 - У Черкасах визначали кращі кав'ярні
 • Фото 3 - У Черкасах визначали кращі кав'ярні
 • Фото 4 - У Черкасах визначали кращі кав'ярні
 • Фото 5 - У Черкасах визначали кращі кав'ярні
 • Фото 6 - У Черкасах визначали кращі кав'ярні
 • Фото 7 - У Черкасах визначали кращі кав'ярні
 • Фото 8 - У Черкасах визначали кращі кав'ярні
 • Фото 9 - У Черкасах визначали кращі кав'ярні
 • Фото 10 - Черкаські кав'ярні та бариста визначали найкращих на "Kava Fest"
 • Фото 11 - Черкаські кав'ярні та бариста визначали найкращих на "Kava Fest"
 • Фото 12 - Черкаські кав'ярні та бариста визначали найкращих на "Kava Fest"

Цьогоріч я вперше братиму участь у батлі серед бариста Черкас. Раніше вже брав участь в лате-артах у Харкові та Києві. Думаю, головний секрет смачної кави – це любов до своєї роботи і експерименти. Зіпсувати каву потрібно ще постаратися! Просто у кожного гостя свій смак – більш гірка кава чи з кислинкою. Завдання бариста – подати напій, який відвідувач ніколи не забуде.

Максим Іваненко
Максим Іваненко
бариста у "Білому Кролику"
 

Всі гості фесту змогли спробувати себе в ролі бариста, а також взяти участь у цікавих майстер-класах з приготування кави на піску, айсингу по печиву і навіть зайнятися виготовленням модної прикраси цього літа – чокера з кавовими зернами. Водночас на сцені актового залу університету йшла битва між кавовими майстрами міста.

У цьому році проходить два чемпіонати –  "Лате-арт батл" и "Батл кавамайстер" (приготування фірмового напою на основі кави). Перший конкурс більше орієнтований на професійних бариста. У другому могли взяти участь усі кавові ентузіасти. Не важливо, яким методом учасники будуть міксувати інгредієнти, головне завдання – зробити все смачно. Кожен переможець отримає класні призи, обладнання, аксесуари для подальшої роботи, а також сертифікати на навчання у професійній школі кави в Черкасах.

Анастасія Рубіжанська
Анастасія Рубіжанська
переможниця батлу бариста на торішньому фестивалі
 

За підсумками голосування, найкращою черкаською кав'ярнею стала "Fika". А у битві бариста перемогли Дмитро Лазоренко ("Лате-арт батл") і Наталія Федун ("Батл кавамайстер").

Валерія Тімергаліна

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі