Побутові послуги

Ательє, ремонт взуття, меблів, побутової техніки, послуги сантехніка та електрика в Черкасах – тут ви знайдете побутові послуги за найвигіднішими цінами, з телефонами та адресами компаній, описом послуг. На ринку сьогодні представлено безліч компаній – як спеціалізованих, так і тих, що надають комплекс послуг. Послуги електрика, сантехніка, вантажників, теслі, вивіз будівельного сміття з квартири можуть знадобитися як під час проведення ремонту, так і в звичайний день.
Пошиття одягу – ще одна популярна в наш час послуга. Хочете обрати гарне ательє в Черкасах? Звертайте увагу насамперед на репутацію компанії та відгуки клієнтів. Крім того, важливим буде оцінити наявність роздягалень і хороше технічне оснащення. Ремонт одягу, ремонт взуття має проходити максимально оперативно. Ми зібрали ремонтні майстерні, які зможуть зробити екстрений ремонт одягу і взуття в Черкасах. Послуги хімчисток та пралень, ремонт подушок і матраців, як правило, надаються в комплексі.
Побутові послуги в Черкасах – це також послуги няні, доглядальниці, ремонт дитячих колясок, обслуговування акваріумів і т. д. Ремонт меблів на дому може стати справжнім порятунком: вам не доведеться транспортувати диван або ліжко для того, щоб відремонтувати декілька ламелей. Виклик майстра додому в такому випадку буде набагато більш економним і оперативним, ніж послуги трансферу зламаної речі.
Побутові послуги в Черкасах – це повний спектр сервісних компаній, які допоможуть вам підтримувати свій будинок і все, що в ньому знаходиться, у чистоті, порядку й красі.
більше
5-й сезон, Ательє-магазин-склад
Гоголя, 582, база "Бакалія"
більше
Kulum, Чистка, прання та хімчистка килимів та жалюзі
вул. Максима Залізняка (територія пивзаводу), 146
більше
Гардинія, cалон штор і гардин
бул. Шевченка, 352
більше
Паркетні роботи
вул. Гетьмана Сагайдачного, 255, оф. 40
більше
OROVI, Оформлення та організація свят
вул. Благовестная, 144
більше