25 запитань до Литвинової

 

Незвичні запитання та цікаві відповіді.
 

21 грудня 20186441
'25 запитань до Литвинової'

Героїня випуску – Олена Литвинова – відомий у Черкасах блогер-фрілансер, веб-майстер, волонтер, копірайтер, контент-менеджер та підприємець. Також Олена спікер благодійного проекту "Я медіа", що реалізував Міжнародний благодійний фонд "Небайдужі".

Загалом Олена вчить інших користуватися інтернетом для просування власних ідей, допомагає вивести бізнес в інтернет, започаткувати онлайн-бізнес, створити персональний бренд в інтернеті, а також монетизувати власні знання та власну експертність. На своїй сторінці у соцмережі Олена запевняє, що блогінг – універсальний і дуже потужний інструмент для професійної самореалізації, пошуку однодумців і ресурсів для соціальних проектів та монетизації своїх знань чи захоплень.

А кому вона завдячує тим, що сьогодні вміє? Як почала займатися блогінгом, і яке його головне правило? На що збирає гроші? Що обере між самореалізацією та монетизацією? І від якого захоплення вона точно ніколи не відмовиться? Тисніть на плей і відкривайте  для себе 25 нових аспектів Олени Литвинової!


Анна Петровська
 
Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
  • Фото

    Лену приятно читать, смотреть и слушать. Но с такой громкой музыкой на фоне которой проводилась сьемка, возможны только первые 2 пункта.