Новий рік 2019 – Рік Свині – любительки галасливих компаній і розкоші. Вона обов'язково повинна виділитися на тлі інших. Брехню і зраду не переносить, а гроші витрачає без міри. Добродушна Земляна Свиня відрізняється щедрістю і чуйністю, любить бути в центрі уваги. Тому, зустрічаючи Новий рік, потрібно постаратися догодити егоцентричній Свині.
Стихія 2019 року – Земля. Правила царювання не змінюються, тим більше, торішня королева залишила купу заміток і корисних спостережень. Сімейні цінності у Жовтої Свині на першому місці, тому варто очікувати змін в особистому житті для тих, хто ще не знайшов свою другу половинку, і зміцнення відносин для пар.
Для більшості з нас ніч з 31 грудня на 1 січня навіть у дорослому віці залишається казковою й загадковою. Люди чекають від приходу нового року дива, змін на краще, радості, розпочинають нове життя, забувають все погане, пробачають тих, хто їх образив, і поринають у засніжену святкову казку. Але яке свято без приємних турбот? В передноворічний період їх дуже багато, зважаючи на те, що зазвичай ми відзначаємо новорічні свята декілька разів: у колі сім'ї, друзів, з дітьми на новорічних ранках, з колегами в офісі. Купити подарунки, прикрасити ялинку та оселю, приготувати олів'є... І це ще не весь перелік справ, які потрібно зробити перед Новим роком та Різдвом!
Підготовка до зустрічі прийдешнього – складний і відповідальний процес, адже, не дарма кажуть, як зустрінеш новий рік – так його і проведеш. Перш ніж радісно промовити “З Новим роком!”, варто потурбуватися про безліч нюансів. Важливо, щоб все було ідеально: святковий стіл, ялинка, зовнішній вигляд, атмосфера.
Якщо ви досі не знаєте, як весело відсвяткувати Новий рік, не можете визначитись із місцем святкування, в чому зустрічати Новий рік Собаки, у вас виникають труднощі, що подарувати рідним і близьким, не знаєте, що одягнути на Новий рік, щоб задобрити Свиню – символ 2019-го року, як відсвяткувати корпоративний Новий рік, як прикрасити будинок, ялинку і створити святкову атмосферу, і, головне, як і де недорого зустріти 2019-й, – ми вам допоможемо!
У цьому розділі ви знайдете всю інформацію на новорічну тематику: афіші закладів нашого міста із розважальною програмою та цінами на меню, вигідні пропозиції, новорічні та передноворічні акції компаній, подарунки та сюрпризи від організацій, які очікують черкасців у святкову ніч; для тих, хто ще не обрав або взагалі не думав про те, що і кому подарувати, – у цьому розділі ви знайдете багато оригінальних подарунків за доступною ціною. Якщо ви ще не обрали образ для новорічної вечірки, тут ви знайдете інформацію, де можна купити новорічний костюм. Окрім цього, ви дізнаєтесь, як відомі черкасці планують відзначити прихід року Собаки, і яких традицій святкування вони дотримуються! Ми розкажемо про цікаві тури на Різдво, порадимо, що приготувати до святкового столу, який подарунок купити на Різдво Христове і як зробити це свято домашнім, казковим і незабутнім для всіх членів родини. Готуємося до новорічних та різдвяних свят разом!
більше