Нерухомість

Перш ніж купити або продати квартиру в Черкасах, важливо проаналізувати ситуацію на ринку. В останні роки ринок нерухомості, як відомо, переживає не найкращі часи: ціни на квартири "просіли". Продаж квартир і будинків сьогодні перебуває в стані очікування. Люди, які хочуть купити квартиру або будинок, зайняли вичікувальну позицію, сподіваючись на ще більше здешевлення квадратних метрів. Якщо ви хочете купити квартиру, ділянку або будинок недорого, зараз саме час для цього. Нерухомість подешевшала у всіх районах Черкас та області. Купити нерухомість недорого можна буде у найближчі декілька років, поки попит буде знижений. Сьогодні більшість покупців хоче купити однокімнатну квартиру: протягом декількох років саме ця категорія є найбільш затребуваним товаром.
Перш ніж купити недорогий будинок або ділянку на вторинному ринку, зверніться до фахівця. Він зможе ретельно перевірити всі документи на нерухомість, що в майбутньому може позбавити вас від багатьох проблем з аферистами. Перед продажем квартири або будинку слід зібрати повний пакет документів: оригінали документів, що підтверджують ваше право власності на нерухомість, оцінку квартири від експерта, документи, що підтверджують відсутність заборгованості по комунальних послугах тощо.
Якщо ви хочете купити або продати квартиру, потрібно розуміти, що всі подібні послуги оформляє нотаріус. Перед фінальною угодою купівлі-продажу сторони складають попередній договір про продаж нерухомості. Дуже важливо, щоб нотаріус перевірив, чи не обтяжена квартира правами третіх осіб та іншими юридичними тонкощами. Запланувавши купити нерухомість, недорогу квартиру, будинок, ділянку або дачу, не поспішайте з конкретними діями, звертайтеся до фахівців, зважуйте всі варіанти і тільки після цього ухвалюйте остаточне рішення.
більше
Надія, будівельна компанія
вул. Гоголя, 219
більше
АН Городок, Агентство нерухомості
бул. Шевченка, 170/1, оф. 308
більше