Парки розваг "Happy land" та "Мадагаскар" – це місця відпочинку як дітей, так і дорослих.

Парк розваг "Happy land" – це комплекс на 2000м2, роллердром на 800м2, батути для дорослих та дітей, атракціони та величезний дитячий майданчик площею 500м2. Парк розваг "Мадагаскар" – казковий острів пригод, де можна забути про умовносты і дати волю емоціям, повеселитись разом з дітьми, знайти захоплюючі розваги, різноманітні заняття та корисні майстер-класи з аніматорами.

Саме в наших парках розваг діти з самого маленького віку і до 12-ти років, можуть здійснити подорож по всьому дитячому майданчику, в який входять: двоповерхові лабіринти з гірками і сухим басейном, батутний комплекс, надувна гірка-батут, дві тролейні траси та зона відпочинку для батьків. 

Парки розваг “Happy Land” та "Мадагаскар", разом з організацією “Event shop”, професійно та якісно влаштує найкращий в світі день народження для Вас та Вашої дитини. Адже саме тут найбільший вибір персонажів, програм та костюмів. Ви можете запросити на свято навіть вигаданого героя.

На території парків є декілька food-зон: чудове кафе та затишна піцерія, в яких Ви знайдете багато смаколиків, а також вишукані страви на будь-який смак.