Відгуки • Фото

  Делюсь своим отзывом: Дорогие родители, не в коем случае не попадайте к педиатру Темченко!! Это идиотка, а не врач.
  А вы, администраторы, вы видели, что из всех отзывов, про неё все негативные, зачем вы держите ее на этой должности???
  Я обязательно проведаю «доктора» и подам в суд на этого человека, так как гробить детей, тем более в частной клинике, это уж через чур!

 • Фото

  Доброго дня! Ваш відгук прийнято в обробку. Наразі ми працюємо на те, щоб випровити це непорозуміння. Просимо надати контакт, щоб ми мали можливість зв‘язатися з Вами для вирішення данного питання.

 • Фото

  Не рекомендую.

 • Фото

  Чи можна підписати договір з вашим сімейним лікарем?

 • Фото

  доброго дня, поки, що не можна.

 • Фото

  Сьогодні відвідали лікаря ортопеда Безкоровайного В.В.з семимісячною донечкою . Це дійсно професіонал свого діла!! Ми залишилися задоволені🙏🏼 Дякую

 • Фото

  Тетяна, дякуємо Вам за відгук! Ваша думка дуже Важлива для нас, тому що Ви допомогаєте нам становитися кращими! Дякуємо, що обрали наш медичний центр. Обов‘язково передамо Олександру Степановичу Ваш відгук та відзнаку за його увагу та професіоналізм! Нам довіряють найценніше! З турботою Ваш Лікар Здоров‘я.🏥❤️

 • Фото

  До речі, він і в безкоштовній поліклініці приймав по всім параметрам. Тому я теж рекомендую!

 • Фото

  Хочу висловити подяку персоналу клініки "Лікар здоров'я",дівчатам на рецепнш ,маніпуляційним медсестрам та лікарю Матвійчук О.С.
  Ми всією родиною робили щеплення в клініці ,залишилися задоволеними!
  Відношення чудове ,всі грамотні ,ввічливі ,усміхнені !!!
  Дякуємо вам за ваш професіоналізм,бажаємо успіхів і процвітання!!!!

 • Фото

  Наталія, дякуємо Вам за відгук! Ваша думка дуже Важлива для нас, тому що Ви допомогаєте нам становитися кращими! Дякуємо, що обрали наш медичний центр. Обов‘язково передамо Олександру Степановичу Ваш відгук та відзнаку за його увагу та професіоналізм!
  Нам довіряють найценніше! З турботою Ваш Лікар Здоров‘я.🏥❤️

 • Фото

  ♥️♥️♥️

 • Фото

  Добрий день. У вас можна пройти щеплення від грипу всією родиною?

 • Фото

  Доброго дня, так, можна, вакцина в наявності - «Ваксігрип Тетра».

 • Фото

  Не рекомендую За всі мої роки я ще не зустрічала такого обслуговування Жах Шановна Темченко Єлена Ростиславовна Хто Вам дозволяє спілкуватись з людьми як з бидлом ,тай ще повишати голос !!! При дитині ужас Заплатила 280 грн Дарма

 • Фото

  Юлия, спасибо за обратную связь!
  Это дает нам возможность развиваться и совершенствоваться.
  Нам очень жаль, что так произошло, и мы искренне хотим извиниться.
  Качественное обслуживание наших клиентов - одно из наших приоритетов, нам очень важно, чтобы вы были довольны нашими врачами и обслуживаниям.
  Обязательно подберём Вам в следующий раз врача по душе.
  Ждём Вас в нашем МЦ.

  Надеемся на Ваше понимание. С уважениям МЦ «Лікар здоров`я»!

 • Фото

  Можно ли вызвать врача на дом в ночное время?

 • Фото

  Доброго дня, ні не можна.

 • Фото

  Читаю вашу презентацию: "Вызов врача на дом днем и ночью" ....?????????????

 • Фото

  Лікаря можна викликати тільки в робочий час медичного центру , а саме з понеділка по суботу з 08:00-20:00, неділя з 10:00-17:00.

 • Фото

  Рекомендую даную клинику!
  Обслуживание на высшем уровне, а врачи настоящие профессионалы! Отдельное спасибо, Бейкун Елене Владимировне!)

 • Фото

  Дякуємо! Ми обов`язково передамо Олені Володимирівні!

 • Фото

  Клініка взагалі сподобалась педіатр Головко Н.В. супер лікар дуже добре пояснює і тд. але є погані сторони а саме:
  1. При вході потрібно удівати бахіли, це нормальна Європейська практика але у мене питання як надіти бахіли мамі з дитиною якщо на вході не має хочаб пеленального столика зробіть автоматизовану систему для надівання бахіл наприклад як в клінікі Доктор СЕМ м. Київ
  2. Лікар Темченко О.Р. потрібно навчитись правильно спілкуватись з батьками бо веде себе не дуже добре, якщо мама задає питання то не потрібно їй грубити що нібито записувати треба наслідуючий раз ітд. вибачте але ви берети не малі гроші то обслуговування потрібно щоб було на високому рівні чесно до цього лікаря не дуже хочу вести свою дитину .
  Цей коментар залишив для того щоб ви ставали ще кращими так як в Черкасах не має альтернативи. Надіюсь,що висновки ви зробити правильні.

 • Фото

  Дякуємо за відгук, обов`язково вживемо заходів!

 • Фото

  Здравствуйте, можно у вас пройти комиссию нужна справка 86-1. Сколько стоит?

 • Фото

  Здравствуйте, сейчас пройти комиссию нельзя.

 • Фото

  Такой ответ своевременный, больше 2-х месяцев прошло.....

 • Фото

  Посетив клинику "Лікар здоров'я" была приятно удивлена.Невероятно уютная атмосфера.Хочу выразить благодарность всему медперсоналу.Здесь работают профессионалы своего дела.В "Лікар здоров'я" вы получите профессиональную помощь и хорошее настроение.Ведь здесь вас точно поймут и помогут.С ув.Евгения.

 • Фото

  Замечательно, что в городе есть такая клиника, куда в критичной ситуации ты оперативно можешь решить свои проблемы, тут же возьмут все анализы и сделают узи по необходимости...особенно это удобно когда ты с маленьким ребенком не сидишь в очередях и не бегаешь по десять раз здавать анализы в разные места.Была в "Лікаре Здоров'я" несколько раз с дочерью в том числе делали прививку, спасибо всем, мой ребенок даже не успел испугаться😀Есть детский уголок и игрушки в кабинете у педиатра, спокойная и позитивная обстановка.Персонал очень приветливый и внимательный.

 • Фото

  Задоволений відвідуванням клініки, без черги, на узі і відразу до лікаря. Не потрібно вистоювати годинами під кабінетом. Буду звертатися ще)

 • Фото

  Звернулась в клініку.незадоволена лікарем -хірургом Гайда Їгор Олегович,поставив діагноз гігрома 5-го пальця .і почав розминати.давити цю маленьку шишешку.нічого нерозказавши.зробив мені боляче.а потім сказав все.перебинтувать на 5 днів.і все пройде.я приїхала додому.мені стало дуже погано.стало холодно.поміряла температура 38 градусів.6 годин трималась температура і нічим незбивалась.я звонила в лікар здоровя.розповіла свої симптоми.а лікар сказав витити валеріани.що я просто перенервувала.як це потрібно нервувати.щоб температура 6 годин трималась.2 дні я збивала температуру.вже 3 день болить рука.я незнаю що мені робити.в інтернеті пишуть що гігрому вже давним давно ніхто недавить.що це дуже болюча процедура і неефективна.що через тиждень вона знову зявиться.але цього мені лікар неговорив.за що я заплатила гроші.що за методи лікування......не рекомендую нікому цього лікаря-хірурга.

 • Фото

  Я Вас про все попередив. Знеболення пропонував, але Ви самі захотіли валеріанку і зразу її купили в аптеці, бо в бігали під час прийому в аптеку за ел. Бинтом і валеріаною. Ви самі казали, що такий у вас характер, що треба пити валеріанку і рішення було ваше. Гігроми вправляються і можуть боліти. Більше того ви не дали мені її повністю вправити і забирали руку, як дитина, щоб подивитися. Я вам озвучував інші варіанти лікування, чи ви забули? Читайте не інтернет-сміття, а провчіться 6 років у Мед Універі, 3 роки інтернатури і 5 років пропрацюйте хірургом в лікарні ШМД, проведать більше 1000 операцій, відвідайте декілька закордонних стажувань і тоді будете давати мою професійну оцінку.
  Якщо ви так вправно користуєтесь інтернетом, то мабуть з легкістю могли мене знайти в ФБ і задати питання. Але ні, краще прогуглити і налити свій чорний відгук.
  Температура могла піднятися не від пальця. А знеболення та імобілізація це головне, якщо гуглили. Я Вас люб'язно обслужив, а ви таке пишете.
  Я НЕ БАЖАЮ ЖОДНОМУ ЛІКАРЮ ВАС ЛІКУВАТИ.
  НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВАС ЯК ПАЦІЄНТА.
  Це означає, що я бажаю Вам здоров'я.

 • Фото

  Добрый вечер!)
  Я второй день думаю как ответить на тот отзыв, и отвечать ли, потому что самый лучший вариант, когда отписывает сам врач, и он не написал плохого, жестковато, но он имеет право..
  я вот пришла к мысли, что лучше всего, если я напишу - мы благодарим вас за то, что вы оставляете отзывы. Для нашей клиники очень важно любое мнение. Наши врачи всегда открыты к общению и если у вас возникают вопросы вы всегда можете их задать и получить ответ.
  Желаем Вам здоровья!

 • Фото

  На днях обращалась в эту клинику, к отоларингологу Бершадской, на консультацию. Осмотр занял минут 5, при этом и провела процедуру кукушку - промывания носовых пазух. После этого, у меня сутки во рту и в носу оставался ужасный запах лекарства, которым проводилась данная процедура. Хотя делала эту кукушку не первый раз и знала наверняка, что такого быть не должно. При этом мало того, что дышать было не приятно, кушать вообще ничего не могла, все запахи воспринимались до тошноты... На следующий день, обратилась к другому специалисту со своей проблемой и оказалось, что доктор Бершадская плохо вытянула лекарство и всё это время оно находилось в пазухах, и реально запах химки был ужасный. Данную очистку она вообще сделала не правильно. На мой вопрос, она мне ответила: "це ваш гній з пазухи смердить" - очень корректный ответ высококвалифицированного доктора... Гайморит лечу не первый раз и уж точно могу отличить запахи, здесь явно выражен был запах концентрированого лекарства. Очень не приятно, когда обращаешься в частную клинику, думая, что и специалисты толковые там принимают, а при этом и деньги заплатила 400 грн. за 5 минут, да ещё и себе во вред.

 • Фото

  Дякуємо за відгук!
  Ми раді, що ви обрали нашу клініку. Ми бережемо наших клієнтів і дуже поважаємо зворотній зв‘язок!
  Якщо ця проблема для вас актуальна, ви завжди можете нам зателефонувати і ми відповімо на всі ваші питання і розберемося у даній ситуації :)
  Бажаємо Вам здоров‘я!

 • Фото

  Добрий вечір. Я той лікар , Віра Сергіївна Бершадська, яка лікувала дану пацієнтку. Не бачила раніше даноговідгуку, тому коментую зараз.
  1. В даної пацієнтки гнійний гайморит був з підтвердженим ренген знімком - на якому було видно що даний гайморит запущений, тому що на знімку був рівень рідини ( гноя) на що вказувало тяжкість стану.
  2.Від пункції пацієнтка відмовилась
  3. Кукушка - це не метод лікування гаймориту!!!! І те що вам інший ЛОР некомпетенто сказав - що я НЕДОМИЛА з пазух!!!! Так я вам розповім- "кукушка" - це метод промивання Носової порожнини методом переміщення, тобто промивання НОСОВОЇ а ніяк не ГАЙМОРОВОЇ ПАЗУХИ!!!!! При кукушкі ні грама ліків не проходить через гайморову пазуху. А те що ви потім ходили до іншого ЛОРа і мабуть 10ть разів промивали - "кукували".....то це тільки виніс грошей з вашого гаманця!!!!
  4. Промиваємо ми не хімією , а декасаном + фіз.розчином , про що я вам повідомляла при розмові!!!!! Інший лікар як завжди миє фіз.розчином ( без ефекту), ЗА ЦЕЙ ЧАС ДІЄ АНТИБІОТИК і правда він молодець.
  5. І те що у вас був неприємний запах з носу....ну так це дійсно. Після початку лікування откривається пазуха і той гній що в пазусі застійний виходив і смерділо!!!!! Я вам це пояснювала!!!!

  БАЖАЮ ДІЙСНО ВАМ НЕ ХВОРІТИ!!!! ЗДОРОВЯ

 • Фото

  Лікар, Бершадська Віра Сергіївна, гарна людина і чудовий спеціаліст. Моїй дитині поставила вірний діагноз і назначила лікування, яке допомогло. Тепер ходимо тільки до неї.

 • Фото

  Шановна Віра Сергіївна.
  Зверталися до Вас із сином неодноразово в обласній лікарні. Хочу висловити Вам слова підтримки і вдячності за Вашу кваліфіковану і добру роботу. Ви чудовий лікар!!!
  А пацієнти бувають різні....
  Це людський фактор (((
  Тим, хто читає відгуки - однозначно і впевнено рекомендую Віру Сергіївну!
  БАЖАЮ ВСІМ ЗДОРОВ‘Я!

 • Фото

  с травмой колена обратился к врачу Шевченко. Очень внимательный специалист, времени на пациента не пожалел. Рекомендую. Процесс лечения идет успешно.

 • Фото

  Дякуємо за відгук! :)
  Не хворійте!
  Гарного вам здоров‘я!

 • Фото

  Залишилися приємні враження після відвідування! Особливо дякую адміністраторам. Тут тебе і до лікаря проведуть, і каву запропонують і результати аналізів роздрукують. Все в одному місці, тільки прийди.

 • Фото

  Дякуємо за Ваш відгук!) Нам дуже приємно, що ви обираєте
  нашу клініку!

  Бажаємо вам злоров‘я!

 • Фото

  Очень удобное место! Легко записаться на приём, так что в очереди стоять не приходится. В комментариях ниже пишут, что этим бывают проблемы, но у меня такого не было ни разу. По телефону всегда отвечают вежливо и записывают на удобное мне время.
  У врачей грамотный подход (и еще у многих из них читаемый почерк, что тоже можно рассматривать как плюс:)). На месте можно сразу сдать кучу анализов и пройти разные процедуры. Короче если вдруг начинается простуда, то всегда иду только сюда.
  Так же постоянно хожу на массаж к Сергею Ивановичу. Отличный массажист и не раз спасал мою спину)

 • Фото

  Дуже дякуємо Вам за зворотній зв‘язок! :)
  Нам дуже приємно, що ви обираєте нас!)
  Не хворійте!) бажаємо вам міцного здоров‘я!)

 • Фото

  Были в клинике неоднократно, всегда все было на отлично. Но, с некоторых пор... девушка на телефоне Лика (можетЛина, на 100% не поклянусь, могла недорасслышать имя) это же треш и угар. После таких пыток по телефону, не хочется туда приходить. Я частные клиники выбираю, чтоб упростить и облегчить себе жизнь, чтоб не мучиться от бестолковости бесплатных поликлиник. Но вот платить за бестолковость, это уже перебор. Зачем мне тогда к вам ходить?

 • Фото

  Доброго дня! Ми поважаємо зворотній зв‘язок і дякуємо Вам за коментар!)
  Будь-ласка, сформуйте вашу претензію і зателефонуйте нам, якщо це питання актуальне. Нам дуже важливо знати думку кожного нашого клієнта!
  Бажаємо вам здоров‘я!