Центр сімейної медицини "Лікар Здоров'я" – це сучасний багатопрофільний медичний центр, що працює у відповідності до кращих європейських стандартів.

В зручний для себе час, в комфортних умовах, пацієнти можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу від кращих лікарів міста з наступних напрямів та спеціальностей: сімейна медицина, урологія, гінекологія, гастроентерологія, кардіологія, неврологія, ендокринологія, хірургія, судинна хірургія, сексопатологія, дерматологія, отоларингологія.

Ми переконані, що запорукою щасливої сім'ї є здорові діти, саме тому педіатрія – один з наших пріоритетних напрямів. На допомогу маленьким пацієнтам завжди готові прийти наші педіатри, неонатологи, дитячий ЛОР, уролог, хірург, ендокринолог, імунолог, дерматолог, невролог та гастроентеролог. Попередній запис до відповідного лікаря гарантує відсутність черг.

Якщо в дитини висока температура – не обов’язково везти її до медичної установи! За Вашим викликом педіатр приїде та проведе огляд в комфортних для дитини домашніх умовах, призначить лікування і надасть професійні рекомендації.

Питання щеплення тепер теж вирішується легко: педіатр ретельно огляне дитину перед щепленням, дитячий імунолог проведе детальну консультацію, у разі необхідності, спеціалісти запропонують індивідуальну програму підготовки.

Як дітям, так і дорослим, окрім висококласної медичної допомоги спеціалістів, ми пропонуємо комплексну діагностику. Важливим компонентом якісного лікування є достовірна інформація про стан здоров'я пацієнта, цінну і незамінну допомогу в цьому питанні надає сучасне обладнання, що дозволить на ранніх стадіях виявити захворювання і попередити його розвиток. Ультразвукове обстеження на високоточному японському обладнанні з еластографом визначає характер новоутворень з точністю до 95%. У нас Ви можете замовити електрокардіограму, кольпоскопію, цистоскопію, ведеодіагностику ЛОР органів, всі види лабораторних досліджень, в тому числі термінові аналізи.

Повноцінне лікування без госпіталізації? Ми даємо можливість отримати необхідне медикаментозне лікування, включаючи крапельниці, внутрішньом’язові, внутрішньовенні ін’єкції тощо, без відриву від ваших звичних справ.

Наш масажист допоможе з реабілітацією після травм, операцій, пологів, впоратися з надлишковою вагою, порушеннями сну та стресом.

Ми піклуємося про найцінніше!