Доступне дозвілля дитини: чи є в Черкасах безкоштовні секції й гуртки?

Розвивати таланти й здібності малюків можна безкоштовно і в наш час. 

12 травня 20154180
'Доступне дозвілля дитини: чи є в Черкасах безкоштовні секції й гуртки?'

Стереотип про те, що діти сьогодення просиджують свій вільний час перед комп’ютером чи телевізором через те, що сучасна освіта не дає безкоштовного позашкільного навчання, – не більш ніж відмовка ледачих батьків. Наш огляд закладів допоможе знайти для діток цікаві заняття без шкоди для батьківських гаманців.

Центр дитячої та юнацької творчості

Один із найпопулярніших позашкільних закладів у місті. В ЦДЮТ діють вокальні, театральні, хореографічні гуртки. Для особливо кмітливих малюків – гуртки юних кореспондентів, культмасової роботи, інформатики, технічного моделювання, авіамоделювання, туризму, геології, спортивного орієнтування, шаховий клуб. Юних спортсменів чекають різноманітні спортивні секції: гімнастика, футбол, тхеквондо, капоейра, айкідо, самооборона. А майбутніх митців навчають в арт-студіях паперової пластики, квілінгу, образотворчого мистецтва, живопису, флористики, в’язання, художньої аплікації, моделювання одягу, бісероплетіння, витинанок.

В ЦДЮТ дітей вчать і класичного танцю
В ЦДЮТ дітей вчать і класичного танцю

Центр приймає на навчання дітей та молодь від 5 до 21 року. Більшість гуртків в колишньому "Палаці піонерів" безкоштовні, щомісячна оплата передбачена тільки в школі додаткового навчання "Грайлик".

Де: вул. Смілянська, 33.
Інфо: cdut.com.ua, 37-35-55, 37-91-25.

Черкаський багатопрофільний молодіжний центр 

В закладі займаються малюки та молодь віком від 5 до 23 років. Пропонує позашкільне навчання в дитячо-юнацьких клубах різноманітних напрямків: хореографічні й спортивні (армрестлінг, гімнастика, настільний теніс, східні єдиноборства) студії, школа моделей, юних модельєрів, художні, театральні, лінгвістичні гуртки, клуб юних кінологів.

У центрі знайдуться цікаві гуртки й для наймолодших
У центрі знайдуться цікаві гуртки й для наймолодших

Де: вул. Смілянська, 2 (деякі клуби знаходяться за іншими адресами).
Інфо: mcenter.ckua.biz, 45-20-27.

Школа юних моряків

Єдиний в Україні позашкільний заклад подібного типу, розташований так далеко від моря. В унікальному клубі діють гуртки судноводіїв, дайверів, старшин шлюпок, рульових мотористів, комп’ютерної навігації суднами. Окрім навчання премудростям моряцької справи, вихованці клубу незвичайно проводять час в різноманітних таборах та рейдах. Школа юних моряків має свою власну флотилію, яка базується в селі Свидівок. Приймає на навчання дітей з 10 років.

Практика юних моряків проходить на справжніх кораблях
Практика юних моряків проходить на справжніх кораблях

Де: бул. Шевченка, 298.
Інфо: 37-30-16.

Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді

У закладі можна навчитись основам авіа-, авто-, судномоделювання, виготовлення автотрасових моделей, повітряних зміїв, іграшок-сувенірів, математичного та радіоелектронного конструювання. Також діють гуртки образотворчого мистецтва та інформатики. Всі заняття повністю безкоштовні. Це можливість відчути себе справжнім конструктором і навчитися різним технічним "фішкам", які обов’язково згодяться в дорослому житті. Попри думку, що техніка – справа чоловіча, в Центрі займається багато дівчаток.

  • Фото 1 - Радіокерована модель корабля
  • Фото 2 - Повітряний змій, створений учнями Центру

Навчання проводиться для діток від 6 до 18 років (хоча серед учнів Центру є й дорослі любителі конструювання). 

Де: вул. Фрунзе, 77.
Інфо: 45-14-55.

 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі