Концерт - Злата Огневич

Злата Огневич


  • Дата: Архів5 жовтня 2019, 19:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249, ДК "Дружба Народів"
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 150 грн

Всеукраїнський тур Злати Огневич під назвою "Чекай" охопить 35 міст рідної країни. Концертне турне артистки буде складатися з двох частин – восени-взимку 2019 пройде перша частина концертів, Злата проведе концерти у містах: Черкаси, Кропивницький, Вінниця, Кременчук, Кривий Ріг, Рівне, Луцьк, Житомир, Ужгород, Чернівці та Львів.

Назва туру досить символічна, адже кожен з нас кожен день чекає щось неймовірне, своєю музикою Злата Огневич доведе кожному слухачеві на концертах, варто чекати і вірити в краще.

В рамках туру "Чекай" прозвучать відомі хіти співачки, які неодноразово ставали лідерами хіт-парадів: "Танцювати", "Doloni", "Запали вогонь", "Солодка кара" і багато інших. Крім того, слухачі почують пісні з студійного альбому "Грані", а також найбільш відверті пісні – авторські композиції виконавиці, яким не бракує красномовства.

Це буде вже третій концертний тур артистки містами України і тому вона вирішила зробити ставку на те, чого зараз не вистачає – справжність і мінімалізм. Тільки з допомогою пісень, музикантів, балету і неймовірних світлових рішень слухач зможе зануритися в атмосферу того, чим насправді живе артистка – Музика!

Коментарі