Концерт - Tribute 'QUEEN' band 'ROCK YOU'

Tribute "QUEEN" band "ROCK YOU"


  • Дата: 1 жовтня 2020, 19:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249, ПК "Дружба Народів"
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 100 грн

Геніальність Фредді Меркюрі і довговічний супер-успіх групи Queen безперечні. Їх творча спадщина велика і багатогранна. Ця музика перевірена часом. Виконувати музику Queen – і почесно, і відповідально.

Супер-гурт ROCK YOU! робить це виключно добре. Як і будь-яка супер-група, ROCK YOU! складається з музикантів, які стали відомими щодо участі в інших групах, тобто це – збірна кращих музикантів. 9 квітня Черкаси побачать професіоналів своєї справи. Це: В'ячеслав Крученицький (клавіші) добре відомий меломанам Черкас, Микола Андрущенко(гітара) – екс-Wind Of Change (Scorpions tribute), Олександр Єрмолович (ударні) – з Floyd UA (Pink Floyd tribute) і Олександр Друкер (бас) – учасник групи "С. К. А. Й.".

А солісти ROCK YOU! – талановиті вокалісти, фіналісти другого сезону "Голосу країни" Олександр Онофрійчук (Вінниця) та Ігор Петров (Київ). Обидва вони давно відомі любителям класик-рок своєю участю у різних гучних проектах.

Черкащанам, що потрапив на цей концерт пощастить почути все найкраще, що зробила велика група Queen: від Show must go on – до Bohemian Rhapsody. Ведучий концерту – добре знайомий вам організатор рок-концертів Олексій ІВАНОВИЧ.

P. S. We will rock you!

Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел.: (093) 295-70-01.

Коментарі