Концерт -  Тематичний концерт 'Гарно твоя кобза грає, любий мій земляче'

Тематичний концерт "Гарно твоя кобза грає, любий мій земляче"Запрошуємо усю нашу велику українську родину до зали Черкаської обласної філармонії на тематичний концерт "Гарно твоя кобза грає, любий мій земляче!", присвячений 207-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Творчі колективи філармонії – Лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка Черкаський академічний заслужений український народний хор, ансамбль "Росава" та вокальне тріо "Аріана" пропонують глядачам у своїй традиційній святковій програмі твори славетного Кобзаря, багато з яких покладені на музику самим українським народом. Вони уже друге століття поспіль живуть у серцях багатьох поколінь українців, плекаючи у нас любов до рідної землі, навчаючи вболівати за її долю та закликаючи діяти заради кращого її майбутнього.

Приєднатися до колективів філармонії у творчому поклоні нашому геніальному землякові Тарасу Григоровичу Шевченку, вшанувати пам’ять цієї великої постаті у мистецтві та історії України запрошуємо кожного, чиє серце сповнене палкої та щирої любові до рідної землі! На глядачів чекає багато прекрасних ліричних, а також славних козацьких пісень, хореографічні композиції та атмосфера національного свята.

Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел: (093) 295-70-01.

Коментарі