Концерт - Театралізований концерт 'Не стій, Вербо'

Театралізований концерт "Не стій, Вербо"Якось навесні зустрілися юний сільський хлопчина, що від природи наділений музичним хистом, Лукаш та тендітна лісова Мавка. Їх світи були різними, але душа в обох – пісенна. Серця їх полонив вирій кохання! На зміну Весни йшло Літечко з купальськими піснями, іграми, забавами та петрівочками з обжинками. А потім – зрадлива осінь, яка гучно святкувала весілля на селі і згубила вразливу душу Мавки! За зимою, що холодним вітром й сном переможно заспівала й полонила обіймами, таки знову прийшла мелодійна Весна, яка за всякого часу дихатиме оновленням закоханих сердець і віками потужно озиватиметься весняними гуками та квітчатиме пісенним рястом.

До 150 – річчя з дня народження геніальної української поетеси Лесі Українки відбудеться театралізований концерт “Не стій, вербо” за мотивами “Лісової пісні”. Виконавці: Черкаський академічний заслужений український народний хор та тріо “Аріана”.

Історія крізь віки оповідатиметься з українськими народними та авторськими піснями в обробках А. Пашкевича, Є.Кухарця, О. Стадника, Н. Шмараєвої – Гожої, заслуженого артиста України Олексія Колесника; вокально-хореографічними композиціями (балетмейстер-постановник А. Огірчук) та авторськими творами від українських композиторів 20 – 21 століть: М. Леонтовича, Г. Гаврилець, А. Комлікової, Є. Марчук на завжди сучасну та актуальну поезію геніальної доньки українського народу Лесі Українки!

Тож, нехай весняно-поетична мелодія поправу торжествує у Ваших серцях!!!

До зустрічі!!!

Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел: (093) 295-70-01.

Коментарі