Концерт - Театр тіней 'Teulis' з концертною програмою 'Крик Душі'

Театр тіней "Teulis" з концертною програмою "Крик Душі"


  • Дата: Архів28 травня 2015, 19:00
  • Де: ДК "Дружба народів", бульв. Шевченка 249
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 80 до 250 грн

Україна - єдина з країн СНД, у якій діє кілька театрів тіней. Один з найвідоміших - київський театр "Teulis".

Театр тіней "Teulis" був фіналістом популярних талант-шоу в Італії, Туреччині, Росії, Чехії та Словаччині. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Туреччини. Зовсім нещодавно театр повернувся з Японії, де 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів оваціями.

Театр тіней існує вже п'ять років. Його директор Роман Соколов раніше працював у сфері івент послуг. Одного разу він отримав замовлення зробити номер театру тіней для корпоративу. Співробітники компанії вирішили ризикнути і спробували створити постановку - у них вийшло. Так народилася ідея відкрити професійний театр тіней. "Я подав оголошення, набрав людей, і вже через три місяці ми показали наш перший виступ", – каже Роман Соколов.

Teulis - театр тіней, який отримав визнання в багатьох країнах Європи й інших континентів. Постановка театру "Teulis" - це оригінальне поєднання акробатики, театру, оптичних ілюзій, звукового супроводу і відеопроекцій. Театр тіней "Teulis" доводить, що всі фантазії можна притворить в життя за допомогою тіней людського тіла. Ви станете свідком у зачаровують шоу і захоплюючу дух хореографію, які з легкістю полонять Ваше серце.

Зараз в трупі працює 12 осіб. Щоб стати артистом театру тіней, потрібно бути дуже пластичним і займатися, як мінімум, одним з таких видів спорту, як гімнастика, акробатика, балет або танці. До того ж артисти повинні бути готові імпровізувати, оскільки не завжди все йде за планом.

31 березня в Черкасах Театр тіней "Teulis" з концертною програмою "Крик Душі".
"Крик душі" - саме так глядачі назвали номер, який вперше був представлений на італійському талант-шоу, а в подальшому придбав популярність і в Україні після ефіру в "Вечірньому кварталі".

Концертна програма "Крик душі" розкриває важливу соціальну проблему сьогоднішньої України, і надихає глядача допомагати нашим Героям, які відважно захищають нас від бід.

Замовлення, доставка і бронювання квитків за тел. (093) 295-70-01, (098) 043-33-66

Адреса: бул. Шевченко 352, в приміщенні банку "А-БАНК"

Фото 4

Фільм'Театр тіней "Teulis" з концертною програмою "Крик Душі"' - фото 1
Фільм'Театр тіней "Teulis" з концертною програмою "Крик Душі"' - фото 2
Фільм'Театр тіней "Teulis" з концертною програмою "Крик Душі"' - фото 3
Фільм'Театр тіней "Teulis" з концертною програмою "Крик Душі"' - фото 4
Коментарі