Концерт - Святкова програма 'Музичні компліменти'

Святкова програма "Музичні компліменти"Безсумнівно, багато прихильників Черкаського академічного симфонічного оркестру вже чекають приходу весни, а з нею – і нову зустріч з класичною музикою у його виконанні. Адже всі сподіваються на програму, яка стане подарунком до Свята жіноцтва і підкреслить романтичний настрій від пробудження природи, дасть надії на краще і зробить духовно багатшими всіх слухачів. І ви не помилились – для вас симфонічний оркестр та його незмінний диригент заслужений діяч мистецтв Олександр Дяченко підготували справжні "Музичні компліменти"!

У концерті прозвучать твори, які входять до скарбнички найромантичнішої та найліричнішої музики. І варто тільки назвати прізвища таких композиторів як Н.Паганіні, Й.Штраус, З.Фібіх, Г.Манчіні, А.П’яццолла – одразу на обличчях меломанів розквітне таємнича посмішка, погляд порине вдалечінь, а на думку спаде щось омріяне та тепле…

Звичайно ж, ми почуємо і нові композиції, які теж запам’ятаються надовго.

Раді повідомити, що разом із черкаськими солістами: заслуженим працівником культури України МИКОЛОЮ ЄВПАКОМ (саксофон); Оленою ГРІНЦОВОЮ (вібрафон); Максимом САВЧЕНКОМ (ксилофон); Костянтином ШАЄНКОМ (кларнет); Миколою ЯКОВЕНКОМ (труба); Аліною ВІКАРЧУК (вокал), на сцені у супроводі оркестру гратиме гість з Полтави, вже добре відомий всім черкасцям скрипаль, народний артист України Юрій КИРИЧЕНКО.

Будемо раді бачити Вас!

Замовлення, доставка та бронювання квитків за телефоном: (093) 295-70-01.

Коментарі