Концерт - Stand-up in UA: Дмитро Романов

Stand-up in UA: Дмитро Романов


  • Дата: Архів2 грудня 2019, 19:00
  • Де: вул. Хрещатик, 196, Обласна філармонія
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 250 до 550 грн

Запрошуємо на інтелігентний гумор від резидента ВЕЛИКОГО STAND UP від Comedy Club Production Дмитра Романова. Запрошені гості: Андрій Щегель та Антон Тимошенко.

Дмитро Романів – колоритний одесит, який жартує про знайомі всім життєві ситуації, уникаючи при цьому вульгарності і брутальності. На думку Дмитра саме такого світлого і доброго гумору нам всім зараз і не вистачає.

Він швидко ставши справжньою зіркою телеканалів та в інтернеті, виступаючи як сольний стендап-артист в проекті "Stand Up" на ТНТ. Адже цей комік є ятовується глядачеві з першого разу – і справа не тільки в характерному монотонного говірці і пишній шевелюрі, якою, до речі, Романів дуже пишається.

Дмитро має саркастичний інтелект, але й водночас його гумор простий: про батьків, про євреїв, про себе і про всіх оточуючих. Дмитро не боїться посміятися над собою і своїми недоліками, не соромиться сказати щось особисте. Романів відкрито говорити про ті, що він єврей. Саме ця відкритість і подобається глядачеві.

А ще він чудово імпровізує з глядачами, тому оббирає місця в першому ряду, якщо ви достатня сміливі.

А на розігріві будуть хлопці також не промах! Запрошеними гостями є найперспективніші київські гумористи Андрій Щегель та Антон Тимошенко.

Андрій Щегель – найскандальніший, андерграундний і ексклюзивний комедіант, майстер "гострих" жартів, учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок, резидент клубу "Підпільний Stand Up".

Антон Тимошенко – інтелігентний комік, що вміє в таких звичних нам промовах побачити комедію і розсмішити всіх навкруги. Учасник "Ліги сміху", дворазовий переможець телешоу "Розсміши коміка", резидент клубу "Підпільний Stand Up".

Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками та емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем. і зможете розслабитися, посміятися від душі та отримати приємне "перезавантаження" під час концерту! І все це – на STAND-UP IN UA від Дмитра Романова!

Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена російською мовою.

Рекомендовано особам від 16 років.

Замовлення, доставка та бронювання квитків в касі "Бюро Добрих послуг", в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45.

Коментарі