Концерт - Онлайн-презентація альбому дитячих пісень 'Співанкограй'

Онлайн-презентація альбому дитячих пісень "Співанкограй"


  • Дата: Архів26 грудня 2020, 16:00
  • Де: онлайн
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням

Онлайн-презентація альбому дитячих пісень "Співанкограй, спеціально створеного для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку до всіх основних свят, які відзначають у школах і дитсадках!

До програми увійдуть усі десять пісень альбому, а ведучою презентації стане одна з учасниць проекту – популярна співачка, теле- та радіо ведуча, заслужена артистка України Анна Заклецька.

Коротко про проект: команда проекту, разом з дітьми вокально-хореографічного ансамблю "Зернятко", завдяки підтримці Українського культурного фонду, записали спільно з українськими зірками збірку з десятьох композицій до Різдва, Свята Миколая, Дня захисника Вітчизни, Дня Матері, Дня вчителя, Нового року, Свята весни тощо.

Разом із юними артистами заспівали Наталія Могилевська та Соня Сотник, Катя Chilly та Тоня Матвієнко, Віктор Бронюк із "ТІК" та Іван Леньо з "Kozak System", Анна Заклецька (гурт "Врода"), Марія Бурмака, Олександр Павлік (гурт "Pavlik Overdrive") та Оля Цибульська.

Написав пісні український поет і композитор Борис Таршис, а запис здійснив Валерій Лихачов на київських студіях AV Sound та Foxx Studios.

Коментарі