Концерт - Олександр Малінін

Олександр Малінін


  • Дата: 19 вересня 2020, 19:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249, ПК "Дружба Народів"
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 400 грн

Малінін – співак, без чиїх пісень уявити естраду вже просто неможливо. Мистецтво Олександра Малініна підкорило серця мільйонів. Його художній стиль, сповнений високої шляхетності і гідності, зрозумілий всім і, безумовно, увійшов до скарбниці естрадної культури. Творчість Малініна органічно поєднує традиції романсу і сучасне звучання. Його глибокі і щирі інтонації змушують тремтіти серця публіки, особливо її жіночої частини! Ми чуємо характерну задушевність, єсенінський бунтарський дух, відчайдушну відвагу і аристократичну витонченість. Співак вже багато років вірний своєму сценічному образу і репертуару. Пісні він вибирає сам, віддаючи перевагу віршам з глибокою внутрішньою енергетикою, творів поетів-класиків.

За свою сольну кар'єру Олександр досяг колосальних результатів. Звання народного артиста, наявність іменника на "Площі зірок", престижна музична премія "The World Music Awards" за найбільшу кількість проданих дисків – все це є у Олександра Малініна. Втім, не величезна кількість дисків є головним показником популярності артиста. Пісні, які назавжди оселилися в серцях слухачів і аншлаги, які супроводжують концерти Малініна – головні досягнення співака!

З 1988 р. Малінін випустив близько 30 альбомів, два з них – "Червона калина" (2003) і "Чарівна Скрипка" (2006) – українською мовою.

Коментарі