Концерт - Ніно Катамадзе

Ніно Катамадзе


  • Дата: 21 листопада 2020, 19:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249, ДК "Дружба Народів"
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 500 грн

Ніно Катамадзе – це, мабуть, одне з найгучніших імен сучасної музики. Вона – втілення темпераменту, мелодійності, гармонійності і чуттєвості. Виступить з великим симфонічним оркестром.

Незважаючи на те, що Ніно Катамадзе – справжня грузинка, яка народилася і виросла в Аджарії, її композиції набагато ширше однієї національної традиції. Безумовно, в них присутні етнічні мотиви, але вони переплітаються з безліччю нот і мелодій, перетворюючись у унікальну, інтелектуальну і неймовірно чуттєву музику.

Ніно Катамадзе співає з самого дитинства. Цікаво, що перший виступ співачки, правда танцювальне, відбулося, коли їй було чотири роки, а вже з семи років Ніно співає і навіть гастролює. Не дивно, що багато часу через її гаряче приймають не тільки в рідній Грузії, але і в Україні, Європі, раз на рік проходять концерти в США.

Катамадзе зізнавалася журналістам, що в дитинстві вона хотіла стати чарівником, констатуючи при цьому, що у неї вийшло це зробити – за допомогою музики. Вона чує звуки природи, мелодію життя – і передає це в своїх композиціях. Незважаючи на те, що співає Ніно грузинською, її пісні образні й зрозумілі, вона передає через них свій внутрішній стан, неймовірну енергію і всеосяжну любов.

В Черкаси Ніно Катамадзе привезе з собою весну і музику. Зараз співачка виступає в супроводі молодих музикантів, які, як і вона, повністю відкриті для експериментів і творчості. А супровід симфонічного оркестру ще ширше розкриє звучання її композицій.

Замовлення, оставка та бронювання квитків в касі "Бюро Добрих послуг", в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45.

Коментарі