Концерт - Національний балет Грузії 'Сухішвілі'

Національний балет Грузії "Сухішвілі"


  • Дата: 30 березня 2021, 19:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249, ПК "Дружба народів"
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 350 грн

"Спробуйте підстрибнути, згуртувавшись в повітрі. Потім впадіть на підлогу прямо на коліна і знову підскочте, щоб повторити все знову і знову! Виконайте обертання на пальцях в м'яких чоботях з такою швидкістю, щоб ніхто не розгледів вашого обличчя. І тут же обертайтесь на колінах по периметру сцени. Зачаруйте прекрасних дам, спокійно і грайливо спостерігаючих за вашим сміливим танцем, мета якого – завоювати їх прихильність".

Чари з Грузії

"Дві години пролітають наче секунди, перш ніж ти встигаєш вирішити, на що звернути особливу увагу, ніж захоплюватися більше – музикою, приголомшливими костюмами, майстерністю або неймовірною технікою танцюристів, багатими традиціями Грузії".

Національний балет Грузії "Сухішвілі" був заснований в 1945 році Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвілі. У Грузії це був перший професійний танцювальний ансамбль, на прикладі якого створювалися всі наступні. У 30-х роках минулого століття народного танцю як такого в Грузії не існувало. Були ансамблі пісні і танцю Східної Грузії, Західної Грузії – п'ять-шість осіб і репертуар з кількох танців. Великих колективів і масштабних постановок в Грузії не було, вони з'явилися лише разом зі створенням ансамблю під керівництвом Іліко Сухішвілі. Завдяки старанням родини Сухішвілі мистецтво національного танцю Грузії стало активно розвиватися і завойовувати популярність. Іліко і Ніно зробили свою мрію реальністю: грузинська культура танцю отримала світове визнання, а молоді люди стали партнерами не тільки на сцені, але і в житті, їх справу продовжили діти, а тепер і онуки.

Коментарі